No i wreszcie sterownik z serii IRYD
Ogólnie:
- wersja Iryd dla kotła zasypowego z wyświetlaczem graficznym - do wyboru zielony z czarnymi znakami lub niebieski z białymi. Obsługa dmuchawy, pompy c.o., cwu, cyrkulacyjnej, mieszacza oraz pompy mieszacza.
-wersja IRYD do kotłów z podajnikiem ślimakowym/tłokowym z wyświetlaczem graficznym, obsługa podajnika, dmuchawy, pompy c.o., cwu, cyrkulacyjnej, mieszacza i pompy mieszacza
- wersja IRYD PID Fuzzy Logic do podajnika ślimakowego i tłokowego z wyświetlaczem graficznym, obsługa podajnika, dmuchawy, pompy c.o., cwu, cyrkulacyjnej, mieszacza i pompy mieszacza. Auto dobór dawek paliwa i siły nadmuchu do zapotrzebowania na ciepło.
Do każdego idzie podłączyć albo 2termostaty pokojowe albo 2 piloty domowe typu PILOT R, jeden na układ C.O. a drugi na np. podłogówkę za mieszaczem. Na obu tych układach Pilotami można zmieniać temp. wody lub pracować w/g temp. pomieszczenia.
Tak wygląda wyświetlacz IRYDA
