Moderator: Redakcja e-instalacje.pl
Trzeba pamiętać, że konieczna jest wentylacja mechaniczna najlepiej z odzyskiem ciepłą. Klimatyzacja bez wentylacji to choroby.majster47 pisze:Podsunie ktoś z firmy z Warszawy montujące klimatyzatory ? Interesuje mnie montaż klimatyzatora ściennego do domu jednorodzinnego dwupiętrowego. Mile widziane też jakieś doradztwo w sprawie doboru urządzenia.
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Klimatyzacja bez wentylacji to choroby.
Tylko, że latem bez klimatyzacji są otwarte okna. A ja spotkałem takich głupków co splity pomontowali tam gdzie była wentylacja grawitacyjna.-_- greg pisze:Proponuję zainteresować się urządzeniami Daikin. Gdybym zakładał klimę u siebie to prawdopodobnie właśnie to.Tomasz_Brzeczkowski pisze:Klimatyzacja bez wentylacji to choroby.
Gdy nie ma wentylacji to i bez klimatyzacji są choroby.
Przecież temperaturę się ustawia, można 25 a nie 19. Poza tym jak wyprowadzić wilgoć w upały z mieszkania?jolkajolantakram pisze:my w starym mieszkaniu mieliśmy klimę. No ale niestety dla mnie było to mordercze bo różnica temperatur była dla mnie nie do przeskoczenia;/
Jaka wentylacja? Jakie zużycie?seboo85 pisze:Klimatyzator ma być przede wszystkim dobrany do wielkości pomieszczeń. I musi być tych klimatyzatorów odpowiednia ilość, więc zadaniem firmy jest dobór odpowiednich urządzeń. Ja mam od roku montowaną klimatyzację od formy YogiCo z Ząbek. Dom ma 120 metrów, jest parterowy. Temperatura latem 22 stopnie, bardzo przyjemnaZimą 23-24.
Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości