Co na okna? Rolety, plisy, zasłony?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Domni
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 27 wrz 2019, 12:47
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
Re: Co na okna? Rolety, plisy, zasłony?

autor: Domni » 21 lut 2022, 12:28

Okiennice wewnętrzne czy tzw. Shuttersy są bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia.
Stanowią element dekoracyjny i najlepszą ochronę przez temperaturą zewnętrzną - wysoką latem lub niską zimą.

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Re: Co na okna? Rolety, plisy, zasłony?

autor: cleopatraaa » 04 mar 2022, 10:57

Plisy są fajne taki minimalistyczne i nowoczesne zarazem. Sprawdź sobie w Agata Rolety, oni są producentem osłon okiennych i można zamówić u nich online.

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Co na okna? Rolety, plisy, zasłony?

autor: Kayac » 08 mar 2022, 14:21

Ja też się zastanawiałam i doszłam do wniosku że nie zakładam nic . Jeżeli chodzi tylko o słońce to zamontuje żaluzje w środku i klimatyzację , wyjdzie taniej.
Za to zdecydowaliśmy się na moskitiery, które zamawialismy w tej firmie: lublin rolety.

W tym roku była masa komarów, tak wieć okazało sie to świetną opcja.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2022, 9:15 przez Kayac, łącznie zmieniany 1 raz.

Rizka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 06 lis 2017, 8:12
Re: Co na okna? Rolety, plisy, zasłony?

autor: Rizka » 17 mar 2022, 22:27

Kayac pisze:Ja też się zastanawiałam i doszłam do wniosku że nie zakładam nic . Jeżeli chodzi tylko o słońce to zamontuje żaluzje w środku i klimatyzację , wyjdzie taniej.

A co miałaś w namyśle do zakładania?
Ja u siebie mam rolety, jedna roleta materiałowa jest przymocowana do sufitu inna do okna, W salonie mam sufitowe aż do dołu zamiast firan, a w pokoju sypialnianym mam takie na szyby okienne i wszystkie zamówiłam ze sklepu lestore.

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Re: Co na okna? Rolety, plisy, zasłony?

autor: cleopatraaa » 03 cze 2022, 16:45

Ja mam plisy i mega polecam. Super rozwiązani, bo nie rzuca się tak w oczy, spokojnie pasują do większości firan i zasłon. Do tego świetnie zaciemnia w środku. Ja zamawiałam w Agata Rolety, jakby ktoś szukał producenta to mogę polecić. Lepsza jakość niż marketowe.

Przemsza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2016, 14:34
Re: Co na okna? Rolety, plisy, zasłony?

autor: Przemsza » 05 lip 2022, 9:27

Ja również w Agata Rolety zamawiałem, ale akurat rolety dzień noc. Poza tym mega polecam pomyśleć sobie o moskitierach. W lato są jak znalazł. Też tam zamawiałem ;)


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów