Funkcjonalne meble dla dzieci

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Funkcjonalne meble dla dzieci

autor: Redakcja » 29 lip 2014, 15:39

Wielofunkcyjne meble z definicji są praktyczne i znacznie ułatwiają życie. Funkcjonalne meble dla dzieci >>
Redakcja

dzierbun
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 08 sie 2014, 13:35
Re: Funkcjonalne meble dla dzieci

autor: dzierbun » 08 sie 2014, 13:38

Droga redakcjo, proponuję również zajrzeć tutaj www.babybest.pl, ja tutaj kupowałem meble dla dziecka, wszystko ładnie dopasowane. Dla córki inne, takie jak dla księżniczki, dla syna takie 'męskie' ;)

joannam82
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 17 kwie 2013, 15:19
Re: Funkcjonalne meble dla dzieci

autor: joannam82 » 23 wrz 2014, 18:20

Meble funkcjonalne oraz bezpieczne takie powinny być te które wybierzemy dla dzieci. Bezpieczne to najlepiej z zaokrąglonymi rogami oraz systemem powolnego domykania, to przyczyny najczęstszych urazów. W niektórych są także półki z zabezpieczeniem przed wysunięciem, na wypadek przechylenia się szafki lub komody, może trochę na wyrost ale nigdy nie wiadomo. Kilka zestawów zrobionych z myślą o najmłodszych jest na stronie http://artbo.pl warto zajrzeć

anastazja4390
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 21 lut 2014, 18:30
Re: Funkcjonalne meble dla dzieci

autor: anastazja4390 » 24 lis 2015, 9:48

To prawda, że warto wybrać meble, które będą nie tylko ładne i funkcjonalne, ale także bezpieczne. Duży wybór takich mebli jest tutaj http://sarenka.eu/. Osobiście uważam, że warto wybierać meble dostosowując je do wieku dziecka. Nie jestem zwolenniczką urządzania np. pokoju przedszkolaka "na przyszłość". Dziecko w każdym wieku ma inne potrzeby i dobrze jest brać to pod uwagę.

michaal85
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:06
Re: Funkcjonalne meble dla dzieci

autor: michaal85 » 24 lis 2015, 16:03

Bezpieczeństwo to podstawa, szczególnie przy małych dzieciach

Kan-dan
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 25 lip 2015, 0:33
Lokalizacja: Warszawa
Re: Funkcjonalne meble dla dzieci

autor: Kan-dan » 24 lis 2015, 23:48

Ciekawe te meble, zawsze podobały mi się takie funkcjonalne rozwiązania;)
Pozdrawiam! ;)

Domator38
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 cze 2015, 10:24
Re: Funkcjonalne meble dla dzieci

autor: Domator38 » 25 lis 2015, 9:58

A słyszeliście o naklejkach ściennych z zegarami lub lampami? Słyszałem sporo pozytywnych informacji na ich temat. Myślę, że do pokoju dziecięcego są jak znalazł. Podrzucam artykuł na ten temat http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3720326,lampy-do-pokoju-dzieciecego-lampy-do-salonu-oraz-zegary-i-naklejki-na-sciane-sa-hitem-tego-sezonu,id,t.html


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów