(podlaskie) Nie polecam Novum Przemysław Zawistowski

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ewa_o
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2023, 15:58
(podlaskie) Nie polecam Novum Przemysław Zawistowski

autor: ewa_o » 17 lis 2023, 16:01

Nie polecam i szczerze OSTRZEGAM przed firmą NOVUM Przemysław Zawistowski NIP:7231467032, ul. Warszawska 6/32 Białystok (z tego co widziałam znana też jako Max Okna z siedzibą w Zambrowie)

Ja dzięki temu wpisowi pieniędzy nie odzyskam, ale może ktoś inny nie straci.

Umowa na okna podpisana w czerwcu, wtedy też wzięta zaliczka. Termin na montaż początek września.
Niestety przez cały wrzesień Pan mnie zbywał, przekładał kontakt, obiecywał oddzwonić. W końcu umówił się na termin montażu, którego oczywiście nie dotrzymał.
Na początku października dostałam telefon z przeprosinami, prośbą o kolejną szansę i obietnicą zrealizowania usługi. Jestem dość wyrozumiała, rozumiem, że różne rzeczy mogą się zdarzyć. Zapytałam wprost ile czasu potrzebuje, żeby REALNIE się tym zająć. Pan powiedział, że w okolicach 20 października będzie mógł okna montować. Ale zadzwoni 16 października i powie w którym dniu dokładnie.
Jak można się domyślić nie zadzwonił.
Po wezwaniu do wykonania usługi, od mojego radcy prawnego(pod koniec października) Pan Przemysław poprosił o wydłużenie terminu na montaż do 15.11 Zgodziłam się pod warunkiem zwrotu zaliczki. Podpisaliśmy stosowny aneks do umowy. Termin minął, pieniędzy nie ma, okien nie ma. Sprawa będzie miała finał w sądzie.
Po wstawieniu ostrzeżenia na facebooku odezwały się do mnie też inne osoby w tej samej sytuacji. Nie jest to więc pojedynczy przypadek.

Straciłam mnóstwo nerwów, czasu i pieniędzy.

Uprzedzając pytania:

Firma znaleziona na oferteo, opinie dobre. Działalność miała kilka lat. Cena też nie była jakaś podejrzanie niska. Wyceny z innych firm były na podobnym poziomie. Dopiero po przeszukaniu Facebooka znalazłam inne "kwiatki"

Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów