porady dotyczące podłóg

Podłoga, nawet ta wykonana z najbardziej trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, pod wpływem lat i użytkowania ulega zniszczeniu. Sprawdź jaką wybrać podłogę. Znajdziesz tu także informacje na temat pielęgnacji i konserwacji podłóg.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

denji0
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2023, 9:12
porady dotyczące podłóg

autor: denji0 » 16 kwie 2023, 9:19

Cześć wszystkim! Więc po prostu kupiliśmy miejsce, które jest na płycie, wyciągnęliśmy paskudny dywan i zamierzaliśmy naprawić beton, poplamić i uszczelnić całe miejsce. Jednak kiedy stara podłoga w kuchni została wyciągnięta, okazało się, że na betonie jest położona sklejka, a niektóre elementy konstrukcyjne domu w tej okolicy zostały wykonane na tym drewnie, więc musi zostać 10.0.0.0.1 192.168.1.254 . Próbując wymyślić inne opcje i przeprowadzając dzisiaj badania, skłaniałem się ku luksusowym kafelkom winylowym, ponieważ mamy stare zwierzęta domowe (pazury i wypadki), a wejście do domu prowadzi bezpośrednio do kuchni, więc będzie tam cały ruch. Mam problem z podjęciem decyzji, jaki rodzaj LVT i czy marka ma duże znaczenie.

Patrzymy na Home Depot specjalnie na nasze potrzeby, najbardziej podobała nam się marka o nazwie Ivy Hill i nie mogę znaleźć żadnych recenzji tej marki. Czy ktoś tutaj ma z tym doświadczenie? Zwykle czytam dużo recenzji, więc boję się kupować w ciemno. Ten jest również klejem, a nie odklejaniem i przyklejaniem lub zatrzaskiem, i miałem nadzieję na kierunek, który może być lepszy do instalacji. Mam kilka zapasowych opcji dla innych odmian zależnych od odpowiedzi tutaj, a są to marki Lifeproof i Home Decorators.

salmonworthless
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2023, 5:24
Re: porady dotyczące podłóg

autor: salmonworthless » 25 kwie 2023, 5:27

Tak naprawdę to nie marka ma znaczenie, co prowadzi do wyników, które kupujeszgeometry dash lite. Jednak dzięki niemu można wybrać dostawcę drewna lepszej jakości. Zwykle, jeśli wybierzesz rodzaj drewna na podłogę, powinieneś użyć powłoki malarskiej.


Wróć do „Podłogi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów