Centralne ogrzewanie

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

zentor
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019, 7:59
Re: Centralne ogrzewanie

autor: zentor » 23 maja 2019, 8:04

Ja właśnie jestem na etapie wyboru ogrzewania do domu. Rozważałem już wiele opcji: pompy, panele solarne, ale w tym wszystkim centralne ogrzewanie nadal wydaje się najlepsze. Poza tym na Śląsku jest sporo firm, które się w tym specjalizują. Nie musiałbym się obawiać o złe wykonanie. Teraz tylko kwestia wyboru pieca i rozpoczynamy dalsze prace :)

tymon8
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 13 mar 2018, 8:45
Re: Centralne ogrzewanie

autor: tymon8 » 29 maja 2019, 7:58

Całą instalację grzewczą w naszym domu posiadamy od https://www.kotlownie.com a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które zaproponowali, zmniejszyły się nasze koszty ogrzewania. Ich działania nakierowane są na troskę o środowisko, która znajduje swoje odwzorowanie w sprzedawanych produktach. Instalacje grzejnikowe montowane w domach lub mieszkaniach są łatwe w obsłudze i są jak najmniej inwazyjne w środowisko.

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 145
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Centralne ogrzewanie

autor: uuwjad » 23 cze 2019, 20:55

Jeżeli nie jesteś w tej kwestii specjalistą, to lepiej zostawić to komuś, kto ma o tym pojęcie. U mnie taką instalację wykonywała firma Instal Term http://instal-term.com.pl . Udałem się do nich z polecenia i nie żałuję.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 16 gości

Gotowe projekty domów