Wiem,ze w Polsce material do wykonywania ta technika jest drogi.
Co myslicie jakbym zaczal produkowac gotowa sucha mieszankedo wnetrz i na zewnatrz.
Recepture znam doskonale poniewaz firma w ktorej pracuje za granica wlasnie tym sie zajmuje,
sprawdzalem dostepnosc materialow do produkcji w Polsce i po wyliczeniu wychodzi koszt produkcji worka 25 kg okolo 17 zl.czy waszym zdaniem taki tynk mialby nabywcow za 45zl 25 kg
