Woskowana ściana - czym ja zamalowac????

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kasia888
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2014, 11:02
Lokalizacja: Woj. Śląskie

Woskowana ściana - czym ja zamalowac????

Post autor: Kasia888 »

Witam forumowiczów. Mam problem, z którym nie potrafię sobie poradzić. Firma robiła mi remont, na ścianę nałożyła ozdobny marmur i położyła wosk. Efekt jednak nie spełnia moich oczekiwań. Czym mogę zamalowac ścianę by nie było widać zasieków czy przebicia kolorów. Czy wcześniej trzeba go jakoś usunąć??? Dodam, ze jestem laikiem remontowym. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Kasia888

malkom
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 03 lut 2014, 17:49

Re: Woskowana ściana - czym ja zamalowac????

Post autor: malkom »

Na pewno nie będzie tanio. Najpierw szlifierką do gipsów należy usunąć wierzchnią warstwę ozdobnego marmuru. Do tego trzeba użyć papieru ściernego o granulacji 80 lub jeszcze mniej. Potem zagruntować środkiem typu ceresit ct17. Następnie wygładzić powierzchnię gipsem w workach lub gotową masa szpachlową z wiaderka. Po wyschnięci jeszcze raz zagruntować i na koniec malowanie ścian. Więcej o malowaniu i poradach-http://www.malowanie-warszawa-remontuj. ... malarskie/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Salon / Pokój dzienny”