Z jaką firmą budować ?
-
dariarymanowska
- Początkujący

- Posty: 19
- Rejestracja: 14 maja 2020, 13:23
Re: Z jaką firmą budować ?
ja w swoim ekologicznym domu zamontowałam fotowoltaike od zielonego volta i teraz jestem jeszcze bardziej eko i płacę tylko opłaty stałe za rachunki 
-
JohnnyJobs
- Początkujący

- Posty: 2
- Rejestracja: 01 lut 2022, 10:16
Re: Z jaką firmą budować ?
To musisz poszukać po znajomych najlepiej, komu za ile kto zrobił, ja mogę Ci polecić tylko jakbyś chciał smart home to apkę do tego. Sam używam od kilku miesięcy i jestem zadowolony, b o patrzyłem no i tanio wychodzi akurat na tle innych możliwości.
-
JohnnyJobs
- Początkujący

- Posty: 2
- Rejestracja: 01 lut 2022, 10:16
Re: Z jaką firmą budować ?
Dokładnie nazywa się Vision Głosowy Asystent 
Re: Z jaką firmą budować ?
Jaki jest realny koszt budowy domu jednorodzinnego w Polsce jeśli zlecę całość firmie budowlanej?
Re: Z jaką firmą budować ?
Dom 120-150m2 to w Polsce około 600 tysięcy do miliona złotych pod klucz. Zależy od standardu, lokalizacji, trudności terenu. Wieś taniej niż blisko Warszawy. Do tego działka, projekt, nadzór. Jeśli jesteś za granicą i chcesz kompleksową obsługę to poproś o cenę "pod klucz" gdzie masz jasno określone co dostajesz. Na https://paro.pl/oferta/rezydencje-budownictwo-jednorodzinne/ sprawdź jakie są orientacyjne koszty i co wchodzi w pauszal.
http://www.forumbudowlane.pl/

