Gdzie kupujecie opony do ciężkiego sprzętu?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Zorin
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 04 lut 2026, 10:34

Gdzie kupujecie opony do ciężkiego sprzętu?

Post autor: Zorin »

hej, skąd bierzecie regularnie opony do obsługi ciężkiego sprzętu budowlanego? Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby była dogodna gwarancja.

Torvik
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 04 lut 2026, 10:13

Re: Gdzie kupujecie opony do ciężkiego sprzętu?

Post autor: Torvik »

Tu masz oznaczone https://www.sklep.res-tires.pl/opony-przemyslowe?isp=35&s=bs , do jakiej
kategorii sprzętu pasuje dana opona, więc możesz sobie pokombinować z nowymi markami. Turecka Seha jest niezła i cenowo bardzo ok.

Jacula BUD
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 lut 2026, 20:04

Re: Gdzie kupujecie opony do ciężkiego sprzętu?

Post autor: Jacula BUD »

ja bralem z hurtopony , albo lokalnie jak cena była zbliżona , grałem w otwrte karty ze w internecie mam za tyle, z doświadczenia wiem ze reklamacja na oponach przemysłowych w moim przypadku koparko-ladowarka nie istnieje zawsze wymyslą powody że źle użytkowane, odbierając nową maszynę musiałem udowodnić, że jedna opona jest "kwadratowa" i ona sie nie rozjeździ po 3 miesiacach walki uznali mi reklamację na jedną oponę, ale myślę ze tylko dlatego ze wiedzieli ze bede zamawiał druga maszyne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”