Dzień dobry,
Moja długo wyczekiwana elewacja właśnie się pojawiła, niestety jej styl-wygląd mnie załamał. Proszę o jakąś poradę, co poszło nie tak, co wykonawca "odwalił" ?
I czy istnieje jakaś metoda naprawy czy pozostało jedynie nałożyć tynk od nowa?
Elewacja - co się stało ?
Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl
Re: Elewacja - co się stało ?
O Jaką wadę Tobie chodzi?
Dodam, że zgodnie z warunkami technicznymi wykonawstwa,oceny i odbioru robót elewacyjnych z zastosowaniem ETICS:
Wykończona wyprawą tynkarską powierzchnia ocieplenia powinna charakteryzować się jednorodnością i niezmiennością barwy i faktury oraz brakiem miejscowych wypukłości i wklęsłości stwierdzanych wzrokowo, okiem nieuzbrojonym, przy świetle rozproszonym z odległości > 3 m.
Nie dopuszcza się oceny tynku w świetle smugowym lub ukierunkowanym, zwłaszcza równolegle lub stycznie do ocenianej powierzchni.
Dodam, że zgodnie z warunkami technicznymi wykonawstwa,oceny i odbioru robót elewacyjnych z zastosowaniem ETICS:
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2023, 12:55 przez Om3k, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Elewacja - co się stało ?
Zauważ, że praktycznie każdy budynek pod światło ma takie ,,fałdki" 

