Prezent dla mamy
Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl
Prezent dla mamy
Co polecacie kupić mamie na urodziny? Moja jest akurat elegancką damą, więc zastanawiam się nad jakimś szykownym dodatkiem do ubioru - może parasolem. A wy na co byście postawili?
Ostatnio zmieniony 25 lut 2020, 13:37 przez lenahat, łącznie zmieniany 2 razy.
Re: Prezent dla mamy
Pomyśl o jakimś prezencie który odmieni wnętrze w którym bliska Ci osoba najczęściej przebywa
Zerknij sobie np. tu http://www.e-mieszkanie.pl/a/niecodzien ... 19262.html
-
monikabert90
- Aktywny

- Posty: 181
- Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Prezent dla mamy
Ja sądzę, że warto byłoby też mamie zorganizować jakieś przyjęcie z tej okazji
Mogą się na tą okazję przydać różne dekoracje, na przykład balony z kofetti. Dom będzie wyglądał fantastycznie 
Re: Prezent dla mamy
Jak dla mamy to musi być coś wyjątkowego jak na przykład skórzany portfel albo jakaś torebka ? Z portfeli mogłabym Ci polecić firmę Money Kepper gdyż jest naprawdę świetna i jakość jej wyrobów stoi na najwyższym poziomie.
AniaO - ekspertka jedyna w swoim rodzaju! 
Re: Prezent dla mamy
Moja mama jest bardzo postępowa i nowoczesna. Dlatego taki prezent jak torba na laptopa sprawdził się w jej przypadku w 100%. Taka dobrze dobrana torba na laptop świetnie sprawdzi się również w podróży, chociażby jako bagaż podręczny, a dodatkowo pomieści wiele potrzebnych drobiazgów i rzeczy osobistych.
Re: Prezent dla mamy
Z pewnością dobrym prezentem dla mamy będzie zorganizowanie jej urodzin w restauracji. Nie wiem z jakiego miasta jesteście, ale w stolicy Dolnego Śląska niedrogie jubileusze oraz inne przyjęcia z różnych okazji organizuje restauracja Rodzinna.
Re: Prezent dla mamy
Moja mama jest miłośniczką książek ma w domu już spora kolekcję . Z okazji urodzin otrzymała odemnie prezent w postaci książki pt " Szalona miłość. Chcę takiego jak Putin" . Zamówiłam ja przez sklep internetowy. Autorka tym razem przygląda się prezydentowi Federacji Rosyjskiej Władimirowi Władimirowiczowi Putinowi i przez pryzmat postrzegania go przez społeczeństwo, głównie jego kobiecą część, opowiada o rosyjskim stanie umysłu.
-
pillowtomek
- Początkujący

- Posty: 3
- Rejestracja: 28 lut 2021, 16:46
Re: Prezent dla mamy
Ja kupiłem mamie karnet na zabieg w spa, ale trzeba poczekać, aż otworzą tego typu salony