Tarczyca

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40

Tarczyca

Post autor: bobik5 »

Ktoś z was ma problemy z tarczycą? Jak sobie z tym radzicie?

palisandra12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2018, 8:27

Re: Tarczyca

Post autor: palisandra12 »

Jak powszechnie wiadomo, tarczyca jest narządem, który odpowiada za funkcjonowanie dosłownie całego organizmu. Dlatego też nic dziwnego, że zaburzenia w pracy tarczycy odczuwa się wyjątkowo dotkliwie. Można wyróżnić zarówno niedoczynność, jak i nadczynność tarczycy. Mnie niestety doskwiera niedoczynność tarczycy, która charakteryzuje się chorobą Hashimoto. Jeżeli tylko zauważycie u siebie niepokojące objawy, to jak najszybciej skontaktujcie się z lekarzem. Tutaj https://wylecz.to/pl/choroby/endokrynol ... czycy.html możecie przeczytać bardzo ciekawy artykuł na temat tej choroby.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30

Re: Tarczyca

Post autor: jacekmogliwia »

Wydaje mi się, że coraz więcej osób ma problem z tarczycą - dlaczego tak się dzieje?

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 91
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09

Re: Tarczyca

Post autor: dariaborowinka »

Przede wszystkim odpowiednia dieta, aktywnosc fizyczna i zdrowy tryb zycia. Mozesz sobie poczytac mnostwo fajnych porad na https://hashimotoplan.com/ - ja czesto korzystam z tej stronki

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57

Re: Tarczyca

Post autor: karolinamak »

A stosujecie jakieś specjalne diety? Ja osobiście sporo czytałam o tym na https://portal.abczdrowie.pl/dieta-przy-chorej-tarczycy i postanowiłam się zastosować :) bo jednak zdrowie najważniejsze, a wszystko co mi może poprawić samopoczucie jest warte spróbowania

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43

Re: Tarczyca

Post autor: asiax84 »

Mi się udało znaleźć trochę informacji w tym temacie na blogu https://www.zdrowie.info.pl/pielegnowac ... e-atopowa/ może Tobie też się przyda i wyniesiesz z niego jakieś ciekawe rzeczy.

chopper
Aktywny
Aktywny
Posty: 249
Rejestracja: 12 sie 2016, 19:03

Re: Tarczyca

Post autor: chopper »

Często wykorzystuje wskazówki z bloga https://www.uroda.info.pl/miesnie-glebo ... a-trening/ jest on dla mnie wystarczający do tego, aby zadbać o swoją urodę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”