Gonty bitumiczne - kolorowe i lekkie
Moderator: Redakcja e-izolacje.pl
Gonty bitumiczne - kolorowe i lekkie
Decyzja o pokryciu dachu gontem bitumicznym wcale nie oznacza kompromisu dyktowanego względami finansowymi. Gonty bitumiczne - kolorowe i lekkie >>
Redakcja
-
KrzysztofK20
- Początkujący

- Posty: 1
- Rejestracja: 11 mar 2016, 13:41
Gonty bitumiczne - kolorowe i lekkie
W całym zalewie wyboru zdecudowałem się się na gonty Everest od firmy BP Gonty, które bardzo szybko się kładło, ze względu na ich wielkość. Po czasie jestem bardzo zadowolony, bo mimo wichur świetnie się trzymają i nie przeciekają nawet podczas największych ulew.
-
Zygmunt098
- Początkujący

- Posty: 23
- Rejestracja: 10 sie 2015, 14:21
Gonty bitumiczne - kolorowe i lekkie
Gont bitumiczny wygląda bardzo ładnie na dachu. Ma ładne kolory, a najwiekszą jego zaletą jest fakty, że jest lekki. My kupiliśmy gonty w www.ambit.gda.pl/Gonty-Bitumiczne.htm - wysoka jakość - jesteśmy zadowoleni.
Gonty bitumiczne - kolorowe i lekkie
Nie jest to złe rozwiązanie, szczególnie jeśli remontuje się stary dom pokryty papą. Wykorzystaliśmy do pokrycia dachu gont manoir BP, on ma dożywotnią gwarancję, dobrze się trzyma, wprawdzie nie było na terenie naszego zamieszkania jakichś dużych wichur, ale dach jest szczelny. Według producenta powinien wytrzymać wiatr wiejący z prędkością 210 km/h.