Poszukiwania projektu i pewny kosztorys

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
karolina86
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2008, 15:14
Lokalizacja: Kalisz

Poszukiwania projektu i pewny kosztorys

Post autor: karolina86 »

Witam,
Zwracam sie z pytaniem do osób, które budujá lub wybudowaly juz wlasny dom. Ja niedawno kupilam dzialke , a teraz zbieram fundusze na rozpoczecie budowy oraz szukam dobrego i w miare taniego w realizacji projektu domku (nie mam specjalnych wymagan, potrzebuje domu z min 3 sypialniami, w miare duzymi i jedna lazienka na parterze). Czy ktos z Panstwa moglby polecic mi taki projekt I podac kosztors(oparty o wlasne doswiadczenia)?
Z gory dziekuje!
Karolina

dylot
Aktywny
Aktywny
Posty: 169
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:36
Lokalizacja: Ustroń

Post autor: dylot »

My budujemy Miniaturkę 2 z bióra Archon

karolina86
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2008, 15:14
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: karolina86 »

dziekuje bardzi, dzieki panstwa miniaturce 2 znalazlam dom w poziomkach i to jest to czego szukalam :) jeszcze raaz dziekuje i pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”