Prad nie budowlany w gospodarczym

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
xander119
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2490
Rejestracja: 16 sty 2014, 8:49

Re: Prad nie budowlany w gospodarczym

Post autor: xander119 »

To zależy czy chcesz czekać pół roku i mieć prąd stały tańszy czy w ciągu dwóch tygodni tzw prowizorkę czyli prąd tymczasowy budowlany ale droższy.
W każdym razie i tak musisz złożyć do ZE wniosek o warunki przyłącza.

bud_bud
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 28 maja 2014, 23:39

Re: Prad nie budowlany w gospodarczym

Post autor: bud_bud »

panno_delacur, polecam w tym temacie lekturę tego wpisu blogowego: http://blogletniskowo.pl/procedury-podl ... tniskowej/. Wszystko zostało tam dokładnie opisane i objaśnione, są nawet wzory dokumentów, jakie trzeba złożyć, jeśli chodzi o podłączenie prądu do domku letniskowego. Są objaśnienia do wypełnionego przykładowego wniosku, także myślę, że też się przyda w razie co ;).

Pozdrawiam! :)

Megiera85
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 27 maja 2018, 19:00

Re: Prad nie budowlany w gospodarczym

Post autor: Megiera85 »

Jak potrzebujesz na budowę konterer na odpady to skontaktuj się z firmą MJB. Sp. j. Firma oferuję nowoczesne kontenery na odpady komunalne i przemysłowe o zróżnicowanej pojemności.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”