Podłoga z naturalnego drewna

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Podłoga z naturalnego drewna

Post autor: Redakcja »

Wybierając wymarzoną podłogę, często zadajemy sobie pytanie: sztuczna czy naturalna? Nic w tym dziwnego. Podłoga z naturalnego drewna >>
Redakcja

ewka_so
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 04 sie 2014, 9:43
Lokalizacja: Częstochowa

Podłoga z naturalnego drewna

Post autor: ewka_so »

wydaje mi się, że drewno nadaje wyrazistości w mieszkaniu. Sama mam w salonie drewniana, postarzaną podłogę w ciemnym hebanowym kolorze i jestem bardzoz niej zadowolona. Trzyma sie znakomicie jakby dalej była nowa. Nie wyobrażam sobie płytek, zimniej od nich jest.
Wykończenia wnętrz to nie tylko pasja, ale też zawód... :)

jagu
Aktywny
Aktywny
Posty: 298
Rejestracja: 13 gru 2014, 18:59

Re: Podłoga z naturalnego drewna

Post autor: jagu »

A co powiecie na podłogę postarzaną? U mojego znajomego coś takiego widziałem - http://www.sapo-podlogi.pl/podlogafalowana.html - przyznam się szczerze, że ciekawie wygląda. Znajomy lubi takie dość ekstrawaganckie pomysły. Podpowiadał mu dekorator o ile pamiętam. W tym przypadku moim zdaniem miał rację.
urodzony optymista

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dekoracja wnętrz”