Szkło samoczyszczące
Moderator: Redakcja e-izolacje.pl
Szkło samoczyszczące
Wysoka izolacyjność cieplna okien jest przyczyną zewnętrznej kondensacji na szybie. Gdy zastosujemy szkło... Szkło samoczyszczące >>
Redakcja
-
wonsowaty
Szkło samoczyszczące
Polecam rattanart.pl jak szukacie interesujących innowacji ogrodowych
Re: Szkło samoczyszczące
Witam, posiadam takie okna i w sumie słowo "samoczyszczące" to jest określenie trochę na wyrost. Jestem bardzo zadowolona, mam szyby od firmy Bojar i oni niegdy nie próbowali mi wciskać kitu, że te szyby będą się czyścić same. To prawda, że brud się mniej osadza i mycie okien jest łatwiejsze oraz rzadsze, poza tym nie zostają zacieki. Ale moim zdaniem to powinno się nazywać szkło łatwozmywalne. Pozdrawiam 
Re: Szkło samoczyszczące
Potwierdzam alemimo tego warto o takich oknach pomyśleć.
Re: Szkło samoczyszczące
Też o nich słyszałam, ale zdecydowałam się na tradycyjne szyby od nich http://www.tommar.pl/ teraz nie mam zastrzeżeń. Mam nowe okna już kilka lat i nic się nie dzieje.
Re: Szkło samoczyszczące
Są płyny w nanotechnologii które powodują zmniejszenie zabrudzeń okien. Nie używałem, ale słyszałem o tym. Ktoś może korzystał?
Re: Szkło samoczyszczące
Niezły patent, wtedy nie trzeba myć okien? Ja mam tradycyjne okna od nich http://www.wesa.pl/ i niestety muszę je myć dość często.

