Jak impregnować drewno?

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak impregnować drewno?

Post autor: Redakcja »

Zarówno firmy trudniące się impregnacją drewna, jak i inwestorzy, którzy we własnym zakresie zabezpieczają... Jak impregnować drewno? >>
Redakcja

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53

Jak impregnować drewno?

Post autor: ostrow »

drewno altany jak również mój płot impregnowałem zeszłego lata śnieżką drewnokorn wnika on w pory drewna, zabezpieczając je przed działaniem szkodników drewna oraz rozkładem spowodowanym przez grzyby podstawczaki.

KTH

Re: Jak impregnować drewno?

Post autor: KTH »

mchem nie zarośnie a spali się jak zapałka ;-)
impregnacja ogniochronna także jest ważna !

oe_vidaron
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 wrz 2014, 17:34

Re: Jak impregnować drewno?

Post autor: oe_vidaron »

Witam! Jak właściwie impregnować drewno? Serdecznie zapraszam na stronę internetową http://www.vidaron.pl/poradnik/jak-impregnowac-drewno gdzie można znaleźć porady jak to właściwie robić. Zapraszam również do zapoznania się z gamą naszych produktów marki Vidaron, które idealnie się do tego nadają.

Pozdrawiam,
Andrzej Opolski
____________________
Online Ekspert marki Vidaron

KTH

Re: Jak impregnować drewno?

Post autor: KTH »

oe_vidaron pisze:Witam! Jak właściwie impregnować drewno? Serdecznie zapraszam na stronę internetową http://www.vidaron.pl/poradnik/jak-impregnowac-drewno gdzie można znaleźć porady jak to właściwie robić. Zapraszam również do zapoznania się z gamą naszych produktów marki Vidaron, które idealnie się do tego nadają.

Pozdrawiam,
Andrzej Opolski
____________________
Online Ekspert marki Vidaron
z reklamą do zarządu forum proszę się zgłosić ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dachy”