a ja mam
Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl
a ja mam
a ja mam sosnowe łóżko i moje dziecko też ma. i w sumie tak przez przypadek stałam sie fanką tych mebli. teraz marzy mi sie stół z krzesłami do jadalni. nie jestem znawcą, ale podobają mi się te meble. kupowałam je przez "made of wood group" I pozostaję im wierna. Dobra jakość i cena.
Re: a ja mam
sosnowe meble
wyślij jakieś ciekawe zdjęcie pokoju. ciekawy jestem jak wygląda
ja ostatnio kupiłem nowoczesne łóżka do siebie i do pokoju córki, jest solidne i bardzo ładne, takie inne niż w sklepach.
Wiluś 
Re: a ja mam
Mi się sosnowe meble bardzo podobają, też mam u siebie w domu meble wykonane z tego rodzaju drewna 
Re: a ja mam
Bardzo proszę, poślijcie jakieś foty. Chętnie bym sobie zobaczyła jak się w realu Wasze mebelki prezentują
-
dariawiejska
- Początkujący

- Posty: 5
- Rejestracja: 25 paź 2013, 12:09
Re: a ja mam
A ja mam wszędzie meble z ikei i sobie chwalę. Funkcjonalne, ładne i niedrogie
Re: a ja mam
Ja też uwielbiam drewniane meble, jednak jestem bardziej zwolenniczką buku. Wydaje mi się, że to drewno jest bardziej wytrzymałe i nie ciemnieje. Mam takie łóżko http://www.urokdrewna.pl/lozko-drewnian ... p-199.html . Co o nim myślicie i o cenie?
