San Marco czy Ecorson ?

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

San Marco czy Ecorson ?

San Marco
1
50%
Ecorson
1
50%
 
Liczba głosów: 2

tomek_k123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2010, 11:51

San Marco czy Ecorson ?

Post autor: tomek_k123 »

Tak jak w temacie, który z wyżej wymienionych materiałów wykończeniowych polecacie ?

jkuba
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2010, 17:56
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: San Marco czy Ecorson ?

Post autor: jkuba »

Oczywiście, że ECORSON :D są tu super farby - najlepsze na świecie, dekoracje do ścian i zawsze mnóstwo nowości :shock: KTO NIE MIAŁ ECORSON NIE MOZE NIC POWIEDZIEĆ

printer
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 31 maja 2012, 12:40

Re: San Marco czy Ecorson ?

Post autor: printer »

Temat niemal antyczny, podbiję może ktoś się odezwie, bo zaraz będę pokój malować i a propos antycznych efektów Ecorson ma jakieś tynki stylizowane na starocie, ktoś korzystał?

drewniany dziad
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 08 sie 2013, 12:39
Lokalizacja: Łódź

Re: San Marco czy Ecorson ?

Post autor: drewniany dziad »

U mnie w korytarzu są te ecorsony a la stiuki weneckie z efektem lustrzanym grasello czy jakoś tak, ale antyki to chyba inna seria. W każdym razie wyglądają nieźle, posilałem się ich filmikiem instruktażowym sam bym sobie też poraził, ale edukacji nigdy za mało :D efekt jest niezły. A ty który tynk rozważałeś?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Materiały wykończeniowe - opinie”