Osuszanie iniekcja krystaliczna

Wilgoć w domu to trudny, ale często spotykany przypadek, szczególnie w starszych budynkach. Jak się jej pozbyć? Co zrobić by mieszkać w suchym, zdrowym domu? Jakie są sposoby osuszania budynków i murów? W tym dziale znajdziesz podpowiedzi co robić, by pozbyć się wilgoci i jej skutków.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

krzysiekb81
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 lip 2013, 9:46
Lokalizacja: Polska

Osuszanie iniekcja krystaliczna

Post autor: krzysiekb81 »

Sprawdzony przeze mnie bardzo dobry środek do iniekcji krystalicznej - test na YT: http://www.youtube.com/watch?v=hMxAL1X5Nn8
polecam

aqua-block
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 12 sty 2011, 0:06
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Osuszanie iniekcja krystaliczna

Post autor: aqua-block »

Po pierwsze nie jest to środek do osuszania w technologii iniekcji krystalicznej bo ta firma go nie produkuje a pisanie o tym jest kłamstwem bo technologia iniekcji krystalicznej jest chroniona prawem patentowym w Polsce i w unii europejskiej. próbki przedstawione w "doświadczeniu" mogłbyć wcześniej spreparowane. Gdzie są przedstawione badania podtwierdzone przez instytuty technik budowlanych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Osuszanie budynków - wilgoć i grzyb na ścianach”