zepsute drzwi balkonowe ROTO

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

tomeklubin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2012, 18:16

zepsute drzwi balkonowe ROTO

Post autor: tomeklubin »

Witam,

mam taki problem. wczoraj przy zamykaniu drzwi balkonowych, przekręciła mi się klamka od drzwi, tzn. coś chyba pękło w zamku, klamka zaczęła kręcić się w kółko. Drzwi otworzyły się od góry (uchylone) i tak już zostały. Nie mogę ich zamknąć, nie mogę zmienić pozycji klamki na otwarte. Wykręciłem klamkę i wygląda na to że zepsuł się zamek wewnątrz. co robić?

xfinlandia

Re: zepsute drzwi balkonowe ROTO

Post autor: xfinlandia »

A nie znajdziesz swojego sprzedawcy?
Bo musisz poszukać odpowiedniej części..

Betton1987
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 mar 2012, 11:13

Re: zepsute drzwi balkonowe ROTO

Post autor: Betton1987 »

Zamek już naprawiony??

Lalunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2012, 12:55

Re: zepsute drzwi balkonowe ROTO

Post autor: Lalunia »

Witam mam taki sam propblem z obracajaca sie w kolko klamka od balkonu jak to naprawic? Prosze o pomoc:) bardzo dziekuje pozdrawiam

xfinlandia

Re: zepsute drzwi balkonowe ROTO

Post autor: xfinlandia »

Na początek spróbuj odkręcić klamkę. Pod blaszką są dwa wkręty mocujące.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Okna i drzwi”