Jak układać cegłę na kominie

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

daros80
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2009, 23:49

Jak układać cegłę na kominie

Post autor: daros80 »

Mam pytanie . W jaki sposób układać cegłę na kominie który ma mieć trzy kanały w tym dwa wentylacyjne i jeden dymny CO. Próbuje policzyć cegłę pełną i klinkierówkę. Problem w tym że na tych moich rysunkach jak chciałbym położyć drugą warstwę cegły to nie wychodzą mi połączenia na zamek a przecież tak nie może być. Może ktoś mi umie pomóc albo ma dobrą stronkę.

samouk

Re: Jak układać cegłę na kominie

Post autor: samouk »

"Wrzuć" swój temat do działu "Dach i poddasze - systemy kominowe" (tu jest "wentylacja i klimatyzacja"). Może tam odezwie się jakiś murarz i coś ci podpowie(?).

Pozdr.
Jerzy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”