Pokrycia z tworzyw sztucznych

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

dark

Pokrycia z tworzyw sztucznych

Post autor: dark »

Dzień Dobry.

Na poczatek chciałbym pogratulować serwisu.super!!!

Jestem studentem i jestem w trakcie kończenia pracy dyplomowej. Proketując amfiteatr chciałbym go przykryć płytami z tworzyw sztucznych, ale nie moge doszukać sie nigdzie systemów mocowań tych płyt.
Przekrycie jest walcowe na bazie prętowej struktury prętowej.

CZy mógłbym uzyskać pomoc z waszej strony w tej sprawie?? Pomocne będą adresy stron lub konkretne porady. Może macie panstwo inne propozycje na przekrycie tej struktury.(wymiaty 40x60m) Będe wdzięczny za pomoc i rady.


Z góry dziękuje

Gość

Post autor: Gość »

zwróć się ze swoją sprawą bezpośrednio do redakcji. Oni powinni Ci pomóc.

ewa.kalicka

Post autor: ewa.kalicka »

Proszę się zwrócić bezpośredni do producentów pokryć z tworzyw sztucznych np. Alfa Bond Systems, Bituwell, Tuplex. Dane teleadresowe w naszym katalogu firm http://www.e-dach.pl/katalog_firm/
Pozdrawiam Ewa Staszczyk

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokrycia dachowe”