czym zabezpieczyć blachę?

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Potorski

czym zabezpieczyć blachę?

Post autor: Potorski »

Jakimi preparatami najlepiej zabezpieczyć klikuletnie, wcześniej malowane pokrycie dachu z blachy trapezowej, Czy może to byc chloro-kauczuk lub chloro-akryl???

Gość

Post autor: Gość »

możesz użyć Polifarb Cieszyn Wrocławfarbę poliwinylową Fawinyl C. Farbę można również nanosić na aluminium oraz powłoki ocynowane.
Plomb Takfärg (Beckers) jest kryjącą farbą na bazie żywicy akrylowej do malowania metalowych dachów zarówno niemalowanych, jak również do przemalowań. Gruntoemalia Nobiles Dach i Rynna (Nobiles) Nobiwil (Nobiles)
Hammerite (ICI Paints Pilawa) to farba do metalu, która także nie wymaga zastosowania warstwy gruntującej i podkładu. Premium Makor Tix (Polifarb Dębica) jest gruntoemalią Premium Makor Tix może być nakładany na powierzchnie metalowe z miejscowymi ogniskami korozji,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokrycia dachowe”