Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.
Witam serdecznie.Zamierzam wymienić okna w mieszkaniu.Juz podzwonilam i dowiedzialam sie tego i owego.Ale mam dylemat.Czy wybrac okucia ROTO NT czy WINKHAUS? Profil ALUPLAST czy VEKA?
Czy jeszcze cos powinnam wiedziec,na co zwrócic uwage? Bo tylu wykonawców:) kazdy zachwala swoje a ja sie tak szybko nie naucze wiedzy o oknach:)
pozdrawiam i wielkie dzieki
powinna Pani kierować sie nie profilem (profile weki 3 komorowej i aluplasta 3 komorowego równoważne,tak samo 5 komorowych jak i okucia) lecz producentem (nie musi być to np bardzo znana firma) a najlepiej firmą monterską.
Jesli trafiła Pani na firmę która montuje już okna co najmniej 3-4 lata i dalej istnieje , a jeszcze lepiej jakby to była firma z polecenia przez znajomych to proszę wybrać właśnie ta.Wielu producentów potrafi z takiego zsamego profilu wykonać okna ładne i tanie lub byle jakie i drogie.
Prosze wybrać dobrą firmę monterską gdzie jestw miarę rozsadna ce3na (niekoniecznie najniższa ) reszta to marketing.
Dzięki.Do jutra muszę się zdecydować a to i tak gorzej idzie im więcej wiem.Aluplast juz wykreśliłam.Biorę pod uwagę VEKA,BRUGMANN lub SALAMANDER.Oczywiście 5 komorowe.Już sama nie wiem co o tym myśleć,chyba już jestem zmęczona uczeniem się o oknach przez cały dzień Ale za wszelkie pomysły i porady od ludzików serdecznie dziękuję