Jakie Akcesoria do kuchni??

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

terechna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 02 sty 2022, 21:43

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: terechna »

Do kuchni przyda sie nowoczesna bateria z wysoka wylewką. Polecam Sotbe, doskonała marka

anetakua
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 01 wrz 2022, 21:03

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: anetakua »

Prosze dobry stojak na noże, super akcesoria do kuchni

anetakua
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 01 wrz 2022, 21:03

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: anetakua »

Moze express do kawy,kawa i filizanki :D :D

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: Baks »

Polecam sprawdzić asortyment hurtowni EGA, jeśli ktoś poszukuje dobrych noży kuchennych i ostrzałek. Posiadają w ofercie nie tylko produkty Fiskars'a, ale również sporo akcesoriów polskich firm, jak Forester czy Protect2You.

Awatar użytkownika
martan
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 618
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: martan »

Młynek do odpadów kuchennych. Zobaczyłam go u znajomej i zamierzam go zamontować. Najwygodniej kiedy jest zamontowany w zlewie z dwoma komorami. Zajmuje trochę miejsca w szafce ale za to mieli wszystkie resztki organiczne: obierki, kości itp. Dzieki niemu nie ma potrzeby czestego wyrzucania śmieci bo nic nie psuje się w koszu i nie śmierdzi.

Możesz zajrzeć sobie rownież na stronę sklepu https://uchwytymeblowe24.pl/nogi Znajdziesz tutaj wiele dodatków do kuchni.
http://www.forumbudowlane.pl/

pgnap
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2023, 13:52

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: pgnap »

Wiem, że kuchnię chciałoby się zaaranżować samemu od zera, ale warto skorzystać z pomocy architekta wnętrz.

emsti
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 344
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: emsti »

Polecam tę pracownię ceramiki Bolesławieckiej.

Z uwagi na piękne ręcznie malowane naczynia do zapiekania, jakie można na niej znaleźć. Dodam, ze wszystkie są malowane ręcznie. Dzięki temu, ze są wypiekane w bardzo wysokich temperaturach, można je używać w piekarniku:
Obrazek

kylon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 15 mar 2010, 9:13
Lokalizacja: Opoczno
Kontakt:

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: kylon »

Wyposażenie kuchni w AGD i akcesoria wykonałem w sklepie internetowym w którym ma produkty szerokiego asortymentu włącznie z usługami, i w sumie od usługi się zaczęło bo od nich wykonywała mi ekipa montaż a po roku przegląd okresowy pompy ciepła i rozmawiając z instalatorem pan Kamil zapytał to ile nam zostało do zrobienia?, żona mówi że jeszcze wiele ale do zakupienia wyposażenia i powiedział pan Kamil instalator że u nich firma się rozwija i powstały kolejne działy nie związane z usługami montażu tylko wyposażenie i podał nam adres do sklepu internetowego jego firmy i żona zaskoczona sprawdziła co by można było zakupić no i troszkę obkupiła nas, ale za duże zakupy otrzymaliśmy spory rabat co nas ucieszyło bo zostawiliśmy tam sporo pieniędzy najbardziej w kuchni mnie cieszy ekspres do kawy :lol:

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 262
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: Tomek5 »

Air Fryer, mikser KitchenAid z przystawkami typu maszynka do mielenia czy wałkowarka

Wyciskarka do soków dobrej firmy jak Kuvings

. I dla pasjonatów - piec do pizzy, który osiąga 500 stopni.
Obrazek

Awatar użytkownika
martan
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 618
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: martan »

A jakie kawy możecie polecić?
http://www.forumbudowlane.pl/

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 262
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: Tomek5 »

A jak dla mnie żadne marketowe, tylko świeżo palone z palarni kawy. Kawy z marketu są wypalane często na rok przed sprzedażą i ich aromat i smak jest znacznie mniejszy. Polecam przynajmniej raz zamówić sobie porządnej jakości kawę z mniejszej palarni i zobaczyć jaka jest różnica https://studiokawy.pl/sklep/kawa/rodzaj/ziarnista/ - moge polecić kawy tutaj, dobra cena w stosunku do jakości. W dodatku można praktycznie każdą kawę zamowić w mniejszej gramaturze i przetestować czy smakuje.
Kawę robię sobie w domu w ekspresie. A potem przelewaam do kubka termicznego.
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2024, 6:22 przez Tomek5, łącznie zmieniany 2 razy.

skyres
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 27 maja 2024, 10:19

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: skyres »

Mamy Tm6 i Kenwooda chef xl.
Tm jest fantastyczny, jeśli: w domu są maks 3 osoby. 2 optymalnie - ilość jednego dania raczej więcej osób nie nasyci.
Lubisz próbować nowych przepisów i chcesz sprawdzone a nie 3h szukać po necie.
Lubisz dania jednogarnkowe, z ryżem lub na parze. Na marginesie, ryż ugotowany w Tm to jest to.
Uwielbiasz sorbety, lemoniady albo mrozone shoty z truskawek, to zakochasz się w Thermomiksie. Zreszta poczytaj sobie o funkcjach na stronie https://rodzinagotuje.pl/
Czas. W Tm robi się pół obiadu którego nie trzeba pilnować, w tym czasie robisz resztę. Przy dobrej organizacji masz komplet w tym samym czasie.
Jednak jeśli lubisz ciasta i to niekoniecznie drożdżowe. Chcesz zmielić mięso, i do tego na Wielkanoc zdeklasować wszystkie biały kielbasy. Zrobić ciasto na pizzę 1.5kg Surówkę dla 4-5 osób. Wtedy wyciągam Kenwooda bo to jest sprzęt do zadań specjalnych.

dansews
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 09 cze 2024, 10:42

Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

Post autor: dansews »

A od siebie polecam jeszcze klimatyzację. Urządzenie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu :) Również kuchni :)
No i polecam kontakt z nimi:
Klima Podkarpacie - Montaż i serwis klimatyzacji Rzeszów
Adres: Architektów 12, 35-082 Rzeszów
Telefon: 576 936 900
https://klimatyzacja-rzeszow.pl/
Mogą dobrać odpowiednie urządzenie i doradzić co będzie odpowiednie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnie”