Zasobnik ACV HL 100L przecieka

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Piwo101
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2018, 20:47

Zasobnik ACV HL 100L przecieka

Post autor: Piwo101 »

Witam,
mam problem z zasobnikiem ACV HL 100L. Od jakiegoś czasu dawał oznaki, że coś się dzieje i bywało wokół niego mokro. Dzisiaj całkowicie z niego wyciekło, a ciśnienie wody w obiegu spadło do zera. Obudził nas głośno chodzący piec.
W związku z tym moje pytanie jako laika, zasobnik należy wymienić czy to jest do naprawy?
Prawdopodobnie w grę wchodzi tylko oryginalny ACV, ponieważ ma nietypowe wymiary a moja wnęka nie daje dużego pola do popisu, wymiary obecnego to 82 x 51 cm, a na rynku zasobniki 100 L zaczynają się od 100 cm wysokości.
Kolejne pytanie to czy jest sens kupować używany zasobnik jak niżej, sprzedający daje gwarancję 2 lata
https://www.olx.pl/oferta/bojler-zasobn ... 4375c3c362

Dziękuję za podpowiedzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”