Kuchnia gotowa czy na wymiar?
Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl
Kuchnia gotowa czy na wymiar?
Kuchnia gotowa czy na wymiar? Jak sądzicie, która opcja będzie lepszym wyborem? Nie do końca wiem, na co się zdecydować, a chciałbym w końcu zamknąć remont mieszkania. Fajnie gdybyście polecili mi jakąś firmę bądź sklep z Wielkopolski, ale nie jest to konieczny warunek. Będę mega wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.
-
Maciuszek87
- Aktywny

- Posty: 161
- Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?
ZOV Kuchnie to firma z klasą. Nie musimy tutaj obawiać się, że coś będzie z meblami nie tak. Są dopracowane w każdym najmniejszym szczególiku. Dzięki nim właśnie mam mega funkcjonalna kuchnię na poddaszu, a wierzcie mi, że zrobienie do niej fajnej zabudowy było nie lada wyzwaniem. Udało się idealnie.
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?
Kuchnia na wymiar jest dobrą opcją wyboru. Poszukaj w okolicy firmy stolarskiej, a na pewno mają fajne oferty i przedstawią ci jej wizualizację. Do takiej kuchni znakomicie pasuje sprzęt do zabudowy. Jeżeli interesuje cię nowoczesna prosta linia to znakomitym wyborem będzie płyta gazowa Optimex, która wygląda jak indukcyjna. Produkuje ja nasza rodzima firma Solgaz.
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?
Optimex to chyba odpowiednik Optimy. Tak mi się wydaje po wyglądzie i parametrach. No wygląd tych nowych jest fajny. Najważniejsze co skrywają pod szkłemLena80 pisze:Kuchnia na wymiar jest dobrą opcją wyboru. Poszukaj w okolicy firmy stolarskiej, a na pewno mają fajne oferty i przedstawią ci jej wizualizację. Do takiej kuchni znakomicie pasuje sprzęt do zabudowy. Jeżeli interesuje cię nowoczesna prosta linia to znakomitym wyborem będzie płyta gazowa Optimex, która wygląda jak indukcyjna. Produkuje ja nasza rodzima firma Solgaz.
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?
Innova to całkiem fajne rozwiązanie. No i od razu nasuwa się pytanie, czy myślisz o wersji standardowej czy premiumtureqt0 pisze:Optimex to chyba odpowiednik Optimy. Tak mi się wydaje po wyglądzie i parametrach. No wygląd tych nowych jest fajny. Najważniejsze co skrywają pod szkłemLena80 pisze:Kuchnia na wymiar jest dobrą opcją wyboru. Poszukaj w okolicy firmy stolarskiej, a na pewno mają fajne oferty i przedstawią ci jej wizualizację. Do takiej kuchni znakomicie pasuje sprzęt do zabudowy. Jeżeli interesuje cię nowoczesna prosta linia to znakomitym wyborem będzie płyta gazowa Optimex, która wygląda jak indukcyjna. Produkuje ja nasza rodzima firma Solgaz.co widać po Innovie. Wygląda podobnie ale funkcjonalnie to zupełnie inna półka płyt gazowych.
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?
Oj Innova premium, czyli najbogatsza wersja, to porządny sprzęt. Ilość "gadżetów" robi wrażenie. A właściwie funkcji
Pod tym względem to mega rozwiązanie. Funkcja ustawienia temperatury gotowania i zrzucenie na płytę kontrolowania tego, to mega rozwiązanie. Zdejmuje spory ciężar z kucharza 
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?
W każdej kuchni powinna być wyposażona w zastawę stołową. Polecam Wam Włoskie patelnie Illa, jest strona na której znajdziecie różnego rodzaju akcesoria stołowe. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

