Ile za roboczogodzinę ?

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Czarek

Ile za roboczogodzinę ?

Post autor: Czarek »

Witam, mam pytanko chciałbym jeszcze w tym roku postawić stan zerowy i za nim spotkam się z wykonawcą chciałbym wiedzieć ile teraz trzeba zapłacić za jedną roboczogodzinę? Budynek ma 195.4 m2 zabudowy w tym jest podpiewniczone jedno pomieszczenie o powiechrzni 40 m2 wysokość piewnicy 220cm i przykryta ma być płytami stropowymi, reszta fundamętów ma wysokość do stanu zero 140 cm wraz z ławami, ściany fundamentowe mają być wymurowane z bloczka betonowego i mają mieć 24 cm grubości. Ile można dać za taki stan zerowy? Oczywiście za robociznę.
Może ktoś miał podobny budynek to ile to kosztowało?
Pozdrawiam wszystkich inwestorów i budowlanców

yarogo

Post autor: yarogo »

lepiej ustalać kwotę za wykonanie a nie liczyc roboczogodziń:)

malin

ile wyszło?

Post autor: malin »

No i ile zapłaciłes, bo tez jestem na podobnym etapie?

Czarek

roboczogodzina

Post autor: Czarek »

Cene dogadalismy zgrubsza, w związku ze zaistniały lekkie zmiany w konstrukcji cena trochę sie zmieni i za tydzień bede już po budowie stanu zerowego i po opłaceniu fachmanów, wtedy podam dokładnie ile to kosztowało. Pozdrawiam

termoexpert
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2006, 1:16
Lokalizacja: Rybnik

buduję domy od 750 zł/m2

Post autor: termoexpert »

Ja buduję domy w stanie surowym od 750,00zł netto za 1m2 (robocizna,materiał,sprzęt)
ściany Porotherm 44 , dach- dachówka. W cenie projekt , Kierownik, geodeta, tymczasowe ogrodzenie budowy.
Cena dotyczy domów z 3 kondygnacjami: piwnicą,parterem,poddaszem.
Andrzej M

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”