Jaka pościel dla dziecka?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

AlicjaBa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2014, 19:07

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: AlicjaBa »

marabut84 pisze:Przepiękne pościele znalazłam w sklepie internetowym Papillon, są śliczne, naturalne i bardzo dobrej jakości, my mamy taką http://papillon-shop.pl/posciel-lniana-chmurki.html dla synka, dla dziewczynki ta jest przepiękna http://papillon-shop.pl/posciel-lniana-baletnica.html. Kupując posciel należy pamiętać żeby była naturalna, my wybraliśmy lnianą i nie żałuję.
Faktycznie bardzo ładne kolory. Taka pościel mi się właśnie podoba.Chyba szyta ręcznie, a nie jakaś masówka. Tu też znalazłam dzisiaj kilka fajnych od polskich projektantów http://www.jagodowykot.pl/kategoria-pro ... o/posciel/. Można też coś odgapić z bloga:) Mi się taki styl podoba http://www.jagodowykot.pl/morskie-opowi ... dszkolaka/

tomek84
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 24 wrz 2014, 20:03
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: tomek84 »

hm na pewno bawełniana, w jakieś ciepłe kolory albo wiem,ze dzieci uwielbiaja posciel z bohaterami z gier czy bajek.

ta_marlena
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2012, 15:43

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: ta_marlena »

Ja dla dziecka wybieram czystą bawełnę, a najczęściej robię zakupy tego typu w karo.waw.pl ponieważ tutaj można wybrać pościel i dla dziecka i dla nieco starszych i dla dorosłych.

MeblezKrakowa
Aktywny
Aktywny
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2014, 9:02
Kontakt:

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: MeblezKrakowa »

Mam podobne zdanie w tej kwestii i jeżeli pościel dla dziecka to tylko bawełna,tym bardziej teraz kiedy przed nami zimę,a bawełna zapewni odpowiednie ciepło.
meble ręcznie wykonywane.

judytam
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 04 lis 2014, 22:38

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: judytam »

Ostatnio zobaczyłam rewelacyjną pościel-kolorowankę po której się maluje specjalnymi pisakakmi. Moje dziecko jest zachwycone, wcześniej siłą nie mogłam jej zagonić do łóżka a teraz sama do niego wskakuję. Po praniu pościel znowu jest jak nowa.
http://decomania.pl/pl_PL/p/Posciel-Lil ... a-XL/28110

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: rozalia »

My zwykle kupujemy pościel w Home&You. Ostatnio padło na Myszkę Miki :)

Euro-Zakupy
lubie spamować
Posty: 179
Rejestracja: 12 cze 2013, 15:34

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: Euro-Zakupy »

Bawełniana jest najlepszym rozwiązaniem i to nie tylko dla dziecka,ale również dla dorosłych ponieważ raz,że będzie bardzo ciepłą i miłą w dotyku,a dwa ei ma problemu z jej czyszczeniem czy praniem.

kerki
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2015, 12:57

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: kerki »

zależy czy jest alergikiem czy też nie, a jeśli chodzi o sam motyw to zależy co dziecko lubi :) teraz w sklepach internetowych masz ogromny wybór także sobie popatrz pościel dla dzieci - BabyMeble i coś zamów, ja tam czesto robię zakupy online i jeszcze się nie zawiodłam :)

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontakt:

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: Bartłomiej26 »

Przede wszystkim musi być wykonana z bawełny! Nie wyobrażam sobie by moje dzieci spały w czymś wykonanym ze sztuczności :cry: A co do wzorków, czy motywów z bajek- to w zależności od upodobań naszego malucha.
Czas na zmiany!

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: rozalia »

Mnie bardzo podoba pościel dziecięca z atbmeble.pl. Jest świetnej jakości i prezentuje się naprawdę ślicznie.

kruchezjabłkami
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 15 lut 2014, 18:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: kruchezjabłkami »

Bardzo ładną pościel ma Lamps & Co w ofercie, można tutaj zobaczyć: http://www.lampsandco.pl/kategoria/posciele. Naprawdę ładne wzory :)

magda123
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 05 paź 2015, 12:04

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: magda123 »

my mamy bawełnianą posciel

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: kosmo3 »

Tutaj są ciekawe porady jak wybrać pościel dla dziecka. Myślę, że warto się z nimi zapoznać. Nie ma się nad czym dużo zastanawiać. Wybierając pościel warto patrzeć na potrzeby malucha. Jakość musi być dobra, żeby latem grzała, a zimą chłodziła.

Awatar użytkownika
flacyda
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2016, 10:29

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: flacyda »

Warto wybrać pościel hipoalergiczną. Jest bardzo dobra dla dzieci z alergią.

Ann34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 02 cze 2016, 13:06

Re: Jaka pościel dla dziecka?

Post autor: Ann34 »

Bawełna jest według mnie najlepsza i to nie tylko dla dzieci ale również dla dorosłych. za satynowymi pościelami nie przepadam :) wole ciepłą bawełnianą. trzeba tylko znaleźć taką dobrej jakości :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dekoracja wnętrz”