Strzępki i granulki

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Strzępki i granulki

Post autor: Redakcja »

W miejscach trudno dostępnych możemy zastosować materiały izolacyjne w postaci granulatu lub strzępków wełny. Strzępki i granulki >>
Redakcja

Awatar użytkownika
kenima
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2012, 16:23

Strzępki i granulki

Post autor: kenima »

Granulaty, welny czy celulozy to świetny materiał - oprócz bardzo dobrych parametrow ma jeszcze jedną zaletę - szybkość montażu :):)
Kenima Green Projects

IWUBE

Re: Strzępki i granulki

Post autor: IWUBE »

grubość 3mm zastępuje 15cm wełny mineralnej
stosowana technologia w USA na dachach ;-)
Obrazek

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6039
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Re: Strzępki i granulki

Post autor: Enerbau »

Przy skutecznej izolacji, a technologia idzie do przodu i się na nas nie ogląda, najbardziej ekonomiczny system ogrzewania domu czy mieszkania, to ogrzewanie elektryczne na podczerwień. Równomierne rozłożenie temperatury w pomieszczeniu to bezcenne dla naszego zdrowia. Tak jest w przypadku takiego ogrzewania jak również zastosowania technologii, o której pisze IWUBE.










Nie po to izolujemy, by robić centralne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dachy”