Potrzebujesz porady dotyczącej strychu (budowa vs przechowywanie)

Adaptacja poddasza na wnętrze użytkowe jest świetnym pomysłem, jednak czasami bardzo trudnym w realizacji. Tutaj dowiesz się o wadach i zaletach urządzeniu na poddaszu na sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

densa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2023, 14:03
Potrzebujesz porady dotyczącej strychu (budowa vs przechowywanie)

autor: densa » 28 lis 2023, 14:08

Hej wszystkim, zastanawiałem się nad pomysłem zagospodarowania mojego stosunkowo dużego strychu, ale wiele osób mówiło mi, że ze względu na ramy nie byłoby to możliwe bez przeprojektowania i przebudowy inżynieryjnej. Moją następną opcją byłoby zrobienie tego wyłącznie do przechowywania, ale powiedziano mi, że nie powinienem też zagęszczać izolacji. Jeśli miałbym położyć sklejkę na podłodze, aby zrobić strych do przechowywania, czy będę musiał zdobyć nową izolację, czy mogę położyć ją na tym, co jest obecnie? Powiedziałbym, że w niektórych miejscach izolacja wystaje około 5 cali nad legarami omegle xender .

Mam też drugie poddasze, na które wchodzi się przez małe drzwi. Zastanawiam się, czy zamiast tego mógłbym wybudować ten obszar i czy w miejscu małych drzwi byłoby w porządku zamontować duże drzwi?

Każda rada byłaby świetna. Dzięki!

Wróć do „Wnętrza na poddaszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów