Czarna lista wykonawców budowlanych

Witam,
proszę uważajcie na firmę KAREN-BUD z Pruszkowa, tacy od wszystkiego i tu się sprawdziło do niczego. Nam kładli karton-gipsy. Pan przywiózł 2 fachowców, krórzy nie wiedzą jak się je kładzie. Zerwaliśmy w jednym pokoju wszystkie płyty i kładliśmy od nowa. Zaliczki trzeba było płacić co tydzień i na konice znikneli a nie skończyli a prawie całą kasę wzieli. Jak wezwaliśmy Pana do wykonania prac i oddania kasy stwierdził, ze to nie byli jego pracownicy i kasy od nas nie dostal. NIE POLECAM!!


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
ile wtopiliscie?
i ile pracowali?


Profil Wiad. Pryw. E-mail

odpowiedz
Jezli spotkała cie taka przygoda opisuj ją !
ku przestrodze innym


odpowiedz
Odnośnie Geokompleks - również nadziałem się na tą firmę, tyle że zanim chciałem napisać ostry komentarz na ich temat, wszedłem na stronę geokompleks.com i tam informacja odnośnie poszkodowanych osób. Oczywiście do Wyrzychowskiego dodzwonić się nie da, ale jak wysłałem maila ze strony to chwile potem zadzwonił jego wspólnik Haczek i dość długą rozmowę przeprowadziliśmy. Efekt taki, że za jego poradą śmigam na policję.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
johnnyg - Zakład Usług Budowlano-Wykończeniowych-Transport Mieczysław Parzych" z Nowogrodu. Unikaj za wszelka cene. Gipsy, tynki, murowanie, w niczym nie sa dobrzy - jesli chcesz mieszkac w badziewiu albo wydac majatek na poprawki po nich to bierz, lecz jesli jednak zalezy Ci na jakosci to uciekaj jak najdalej !!!!


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
UWAGA!!!
Teraz mamy problem ze schodami i balustradami. Zmówiliśmy w firmie Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Jerzy Lewicki Radom strona decaro.pl w marcu 2010 mamy koniec sierpnia i już 3 razy nie przyjechali na montaż. A my jak te osły czekamy dzwonimy. Zaliczka 10.000 wpłacona przy podpisaniu umowy pan nie odbiera telefonów, muszę z innych numerów dzwonić. Syn Emil zajmuje się wszystkim, podobno maja problemy kadrowe, ale co mnie to obchodzi! Nie podpisujcie z nimi umowy.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
jeżeli chodzi o KARENBUD to na szczęście im daliśmy telko (lub aż) 3.500 ale do tego wynagrodzenie dla następnej ekipy + nowe płyty. Bylismy u rzecznika praw konsumenta, on do tego pana dzwonił i wtedy ten pan się wyparł. Nie miałam już siły ani chęci męczyć się z tym panem, ale jeszcze mam czas i może zadziałam, mam nagraną z nim rozmowę telefoniczną, w ktorej zaprzecza, że u nas robił a potem taką w której mowi, że tych panów co u nas pracowali ale nie byli jego pracownikami zmusił, żeby do nas przyszli i poprawili. Owszem byli dwa razy po 3 godziny, nic tak naprawdę nie zrobili (bo nie umieli) i tyle. Uważajcie.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Sprawa jest zgłoszona na policji i prokuraturze.

Prokurator A. Zdanowska

Numer sprawy 1ds/1529/10/az

Pańska sprawa również. Ktokolwiek jest jeszcze poszkodowany, proszę o kontakt.

Informacje na stronie: geokompleks.com

Wojciech Haczek


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Mam prośbę do wszystkich, którzy mają tak jak my problemy z Panami Jerzym Lewickim,Emilem Lewickim, firmą Decaro o kontakt ze mną poprzez maila justyna_kow@wp.pl.
Musimy coś zrobić, żeby już nikogo nie oszukali, mam pewien pomysł dlatego proszę o kontakt. Proszę o kontakt również pana Adama, który stworzył stronę schody.radom.kozle.com/.

Z góry dziękuje


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
WITAM!!!!!
Korzystałam niestety z usług tej firmy. I mam pytanie czy mogłabym się z Panem skontaktować, ale nie przez forum. Czekam na szybką odpowiedź.


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Swego czasu zapowiadałem i teraz zapraszam na nową formułę: wykłady szkoleniowe z fizyki budowli przez internet. Każdy może za niewielką opłatą uzyskać cenne informacje techniczne i praktyczne, opisy problemów i ich rozwiązań, podpowiedzi i przestrogi - także pytać do woli. Wiem co boli inwestujących w budowę wymarzonego domu.


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Witam

Chciałbym Wam polecić -www.dodajoszusta.pl to Nie jet kolejny portal do oceniania sklepów internetowych, twórca portalu chyba zrozumiał że w internecie szuka się opinii nie tylko o tego typu działalności. Polecam Portal


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Z tym posądzaniem o oszustwa trzeba rozważnie. Portal owszem pełny wpisów, ale uważam że obowiązkowo powinny być wszystkie doniesienia o oszustwie podpisane imieniem i nazwiskiem oraz adresem do wiadomości redakcji portalu. Inaczej, to łatwo o pomówienia i trudno będzie wyłapać prawdziwe historie od złośliwych.
Przy okazji zapraszam na wykłady szkoleniowe przez internet: Jak uniknąć błędów w budownictwie?
bdb.com.pl Wiedza inwestora o poprawnych rozwiązaniach oraz miejscach trudnych, pozwoli łatwo skontrolować wykonawcę czy projekt i dzięki temu uniknąć poważnych potem problemów i wydatków na usuwanie błędów. Wykłady kosztują niewiele, a korzyści ogromne!

Pozdrawiam,
Jerzy Zembrowski


Profil Wiad. Pryw. E-mail www

odpowiedz
Witam,
po prawie dwóch latach przepychanek z naszym wykonawcą jestem zmuszona napisać tego posta pod zmienionym nickiem.
Prowadziłam tutaj dziennik budowy i boje sie że zostanę namierzona. Nie chciałabym żeby stało sie coś złego mnie lub moim dzieciom, ale chciałabym przestrzeć Was kochani przed nieuczciwym wykonawcą i z tego powodu ten inny nick.

Uważajcie na Pana Marek Pawlak 601 623 590 który buduje domy w okolicach Łodzi, jego firma zarejestrowana jest we Włocławku, a on sam ze swoimi pracownikami pomieszkuje w wynajmowanym domu w okolicach Nowosolnej.
Popełniliśmy wielki błąd zatrudniając go do budowy naszego domu, w trakcie prac budowlanych popełniono masę błedów o których dowiedzieliśmy sie już po zakończonych pracach budowlanych i na nasze nieszczescie wypłaconej kasie. W konstrukcji naszego domu (a konkretnie dachu), biegli rzeczoznawcy wykryli jedyne 23 błędy, które skutkują rozebraniem dachu, na nasz koszt. Dla Pana Marka nie istnieje pojęcie gwarancji, rękojmi, dobrego wychowania, nie wspomnę o minimum kultury osobistej. Miesiącami nie odpowiada na telefony, notorycznie przekłada spotkania, jak chciał wypłatę to byłam punktualnie, jak ma cos poprawić to na kilka razy przekładane spotkanie spóźnia sie po cztery godziny !!!!!!!! To chyba nie te czasy:-(
Zatrudnia podwykonawców: Grzegorz Jasiński - robił u nas więźbe dachową (też z okolic Nowosolnej) Wraz ze swoją ekipą piją w pracy alkohol, są aroganccy a do tego o umiejętności czytania (projektu) nawet nie wspomnę.

Wszystko co tu napisałam jest poparte dokumentacją, a za niedługo, mam nadzieje wyrokiem sądowym.

Gdyby ktoś z Was miał do czynienia z Tymi Panami, to bardzo proszę uważajcie.
Na szczegółowe pytania odpowiem na privie


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz
Witam
Poszukuje osob majacych problemy ew. sprawe sadowa z K. Kowalskim z firmy Zielony Dom swiadczacym uslugi ogrodnicze.
Pozdrawiam


Profil Wiad. Pryw.

odpowiedz

E-izolacje

E-dach

E-ogródek

E-ściany

Najpopularniejsze tagi:


Zamów newsletter