Praca> monter instalacji sanitarnej

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

job
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2010, 11:22
Kontaktowanie:

autor: job » 19 sie 2010, 11:50

Witam serdecznie,

W związku z ogłoszeniem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta z branży instalacji sanitarnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Monter Instalacji Sanitarnej
Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania
• Doświadczenie w montażu instalacji sanitarnej
• Mile widziane badania wysokościowe powyżej 3m
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Chęci do pracy
• Dobry stan zdrowia

Obowiązki
• Montowanie instalacji sanitarnej na budowach

Oferujemy
• Zatrudnienie na podstawie umowy
• Rozwijanie umiejętności praktycznych do wykonywania pracy na w/w stanowisku
• Miłą atmosferę

Alibaba
Superużytkownik
Posty: 765
Rejestracja: 15 lip 2008, 7:20
Re: Praca> monter instalacji sanitarnej

autor: Alibaba » 19 sie 2010, 13:15

A po co zdjęcie do CV? Brzydkich nie zatrudniają?

Przemek

autor: Przemek » 26 sie 2010, 10:08

żeby sie go rury nie wystraszyły ..
ja nie do końca rozumiem ... wymagania jak na miss polonia
a sami nie przestrzegają zasad i zaśmiecają forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 43 gości

Gotowe projekty domów