Oferta pracy na Skierniewice i okolice - Przedst. Handlowy

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Impel
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2010, 13:27

autor: Impel » 23 cze 2010, 13:31

Agencja Doradztwa Personalnego Impel Job Service (nr cert. 2360), dla swojego Klienta poszukuje dynamicznej osoby do pracy na stanowisku:

*** Przedstawiciel Handlowy (instalacje grzewcze) ***

Nr ref.: PHIG/06/IJS

Branża: technika grzewcza
Miejsce pracy: Skierniewice i okolice

Poszukujemy osoby:

- z wykształceniem średnim, lub wyższym o profilu technicznym
- posiadającej doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel handlowy/Sprzedawca
- posiadającej doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej? (szczególnie znajomość branży techniki i instalacji grzewczej)
- energicznej, zaangażowanej i zorientowanej na osiąganie wyznaczonych celów

Zakres obowiązków:

- Realizacja planu sprzedaży
- Wyszukiwanie i obsługa potencjalnych klientów (indywidualnych i firm) w regionie
- Obsługa i przygotowanie przetargów

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży techniki grzewczej
- Umowę o pracę
- wynagrodzenie stałe + system prowizyjny uzależniony od efektów pracy
- Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel. Komórkowy

Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji na adres:

l.lawreniuk@impel.pl

W tytule maila prosimy wpisać nr ref. PHIG/06/IJS

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Agencja Doradztwa Personalnego (nr cert. 2360/02)

Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot] i 179 gości

Gotowe projekty domów