Vaillant ecoVIT VKK 226/2 czy ecoCOMPACT VSC 196/2-C150

Dowiedz się wszystkiego o instalacjach gazowych, które zagwarantują Ci bezpieczne i przyjazne mieszkanie. Wybierz odpowiedni piec gazowy - funkcjonalny i praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

wesolybob
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2008, 8:22
Vaillant ecoVIT VKK 226/2 czy ecoCOMPACT VSC 196/2-C150

autor: wesolybob » 04 wrz 2008, 8:08

Witam serdecznie.
Proszę o poradę. Stoję przed ważną decyzją zakupu kotła grzewczego do mieszkania o powierzchni 125 m2. W mieszkaniu będą przebywały 4 osoby. Kocioł będzie grzał zarówno CO, wodę bieżącą jak i ogrzewanie podłogowe (ok. 40 m2).
Może ktoś z Państwa ma jakieś doświadczenia z tymi kotłami, coś może o nich powiedzieć, polecić któryś z nich - oprócz danych technicznych ważniejsza jest przecież codzienna eksploatacja.
Pisałem w tej sprawie do Vaillanta vaillant.pl ale chyba stwierdzili że nie będą zajmowali się pier...łami ( nie odpisali wcale - za to serdeczne dzięki. Pozdrowienia dla ekipy Vaillant.pl).
Jeśli ktoś z Państwa będzie w stanie napisać informację która pomoże mi w dokonaniu słusznego wyboru - z góry Wielkie Dzięki.
Pozdrawiam. :lol:

adamis
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2756
Rejestracja: 09 wrz 2006, 13:11

autor: adamis » 05 wrz 2008, 20:31

Najlepiej zadzwonić na infolinię Vaillanta i tam poprosić o porównanie tych kotłów i odniesienie ich do konkretnych potrzeb.
A na maila to jeszcze nigdy nie dostałem odpowiedzi od jakiejkolwiek firmy.Wygląda na to,że to taka polska specyfika.
adam

bogdan812
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2008, 21:04

autor: bogdan812 » 21 wrz 2008, 21:10

Witam

miałem ostatnio ten sam problem co Ty. i jeździłem po sklepach przedstawiciel i serwisant Vaillanta doradził mi Vaillanta VSC 196 C-150.

A co z twoim wyborem ?

skrol
rekomendowany doradca
Posty: 76
Rejestracja: 21 mar 2007, 19:34
Lokalizacja: Warszawa
Re: Vaillant ecoVIT VKK 226/2 czy ecoCOMPACT VSC 196/2-C150

autor: skrol » 23 wrz 2008, 6:05

wesolybob pisze:Witam serdecznie.
Proszę o poradę. Stoję przed ważną decyzją zakupu kotła grzewczego do mieszkania o powierzchni 125 m2. W mieszkaniu będą przebywały 4 osoby. Kocioł będzie grzał zarówno CO, wodę bieżącą jak i ogrzewanie podłogowe (ok. 40 m2).
Może ktoś z Państwa ma jakieś doświadczenia z tymi kotłami, coś może o nich powiedzieć, polecić któryś z nich - oprócz danych technicznych ważniejsza jest przecież codzienna eksploatacja.
Pisałem w tej sprawie do Vaillanta vaillant.pl ale chyba stwierdzili że nie będą zajmowali się pier...łami ( nie odpisali wcale - za to serdeczne dzięki. Pozdrowienia dla ekipy Vaillant.pl).
Jeśli ktoś z Państwa będzie w stanie napisać informację która pomoże mi w dokonaniu słusznego wyboru - z góry Wielkie Dzięki.
Pozdrawiam. :lol:


Dla Ciebie lepszy będzie VSC.... VKK jest przeznaczony dla większych budynków


Wróć do „Instalacje gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

Gotowe projekty domów