sauna

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

sebastianZ
Aktywny
Aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 18:36
sauna

autor: sebastianZ » 30 wrz 2010, 23:07

Witam forumowiczów
Mam do wykonania saunę w łazience.Ściany są klejone płytami karton-gips.Inwestorzy chcą zrobić saunę ze świerku skandynawskiego i tu pytanie jak mocować te deseczki do klejonego karton gipsu?Czy dać pod spód folie w płynie?

sebastianZ
Aktywny
Aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 18:36
Re: sauna

autor: sebastianZ » 03 paź 2010, 18:58

Ponawiam pytanie.Czy ktoś może wykonywał taką saunę?

wito-pc
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 913
Rejestracja: 20 lut 2010, 18:31
Lokalizacja: Czeladż
Re: sauna

autor: wito-pc » 03 paź 2010, 19:58

Witam , sauna to zupełnie odizolowane pomieszczenie , a ty tak po prostu przykleić ? to jakaś pomyłka , czy ty aby wiesz co masz zrobić ? :roll:
Cezar

sebastianZ
Aktywny
Aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 18:36
Re: sauna

autor: sebastianZ » 04 paź 2010, 20:02

To nie jest odpowiedź na moje pytanie!!Podejrzewasz że nie wiem co mam zrobic a ja podejrzewam że ty nie umiesz czytać.Skoro inwestor chce sobie zrobic mini saunę w łazience oddzielając ją ścianką działowa od reszty pomieszczenia to i tak to zrobi bez względu na to czy wykonam to ja czy ktoś inny. I na nic moje tłumaczenia że sauna to osobne pomieszczenie. Więc proszę o podpowiedzi jak w temacie wątku.

vato
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 04 lip 2018, 10:57
Re: sauna

autor: vato » 26 wrz 2018, 8:34

Sauna znajdująca się w ogrodzie lub w domu to świetne rozwiązanie. Ja zdecydowałem się na saunę ogrodową, którą zakupiłem od AMS Sauna. Niestety nie miałem tyle wolnej przestrzeni w domu by upchnąć tam saunę.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów