Cena pieca z całą instalacją?

Dowiedz się wszystkiego o instalacjach gazowych, które zagwarantują Ci bezpieczne i przyjazne mieszkanie. Wybierz odpowiedni piec gazowy - funkcjonalny i praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

PeteS_P
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2018, 18:53
Cena pieca z całą instalacją?

autor: PeteS_P » 09 mar 2018, 18:58

Witam.

Otrzymałem propozycję od hydraulika na zakup kotła gazowego JUNKERS CERAPUR COMPACT 2. Powiedział, że cena z całą instalacją i automatyką to 16.500 PLN. Czy to jest możliwe? Ja z ciekawości zerknąłem na allegro i tam widzę taki piec za 6.500 PLN??

pio7
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 01 paź 2017, 10:00
Re: Cena pieca z całą instalacją?

autor: pio7 » 23 mar 2018, 14:55

za tyle to mi wyszło całe centralne plus cała instalacja do gazu, kocioł i szacht xxxxxx, pazerny typ, pogoń go.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Cena pieca z całą instalacją?

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 23 mar 2018, 16:45

To taniej pompa ciepła, poza tym większy komfort, mniejsze rachunki i nie ma gazu w domu.
HVAC - najtańszy komfort.

szari
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2148
Rejestracja: 05 wrz 2013, 9:15
Re: Cena pieca z całą instalacją?

autor: szari » 26 mar 2018, 7:29

Tomasz_Brzeczkowski pisze:To taniej pompa ciepła, poza tym większy komfort, mniejsze rachunki i nie ma gazu w domu.

No no mniejsze rachunki z klimatyzacją jak mi przynieśli 550 PLN do zapłacenia za ogrzewanie klimatyzacją to mi się odechciało takiego ogrzewania. A jak ktoś się łudzi że ogrzeje klimą zapraszam ale nie polecam zdejmować butów bo podłoga osiąga czasami 17*C. Gdyby nie kocioł to bym się nie wypłacił za ogrzewanie.
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Przyczyną smogu w Polsce jest wentylacja grawitacyjna

Rafał Cichocki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 462
Rejestracja: 12 cze 2013, 12:25
Re: Cena pieca z całą instalacją?

autor: Rafał Cichocki » 28 mar 2018, 12:58

Witam,

Czy ten hydraulik jest jednym z Autoryzowanych Instalatorów marki Junkers - Bosch? Ceny wszystkich naszych kotłów dostępne są w oficjalnym cenniku zamieszczonym na stronie internetowej: [więcej informacji poprzez PW]
Oprócz ceny zakupu samego kotła musi wziąć Pan pod uwagę również wykonanie całej instalacji oraz zakup automatyki.
Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers-Bosch

JadwigaSa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 31 sty 2018, 16:27
Re: Cena pieca z całą instalacją?

autor: JadwigaSa » 22 cze 2018, 8:09

Ceny są kosmiczne! https://vindicat.pl/faq/sciaganie-dlugu ... e-mozliwe/ a potem trzeba walczyć z długami, nie polecam


Wróć do „Instalacje gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 13 gości

Gotowe projekty domów