dobudowa komina

Komin jest nieodłączną częścią systemu ogrzewania i wentylacji - odprowadza spaliny i dym wytwarzany przez domowy sprzęt. O tym jaki wybrać komin zależy od sposobu ogrzewania domu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o systemach kominowych koniecznie wejdź do tego działu.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

szydlik5
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 sty 2011, 11:32
dobudowa komina

autor: szydlik5 » 30 kwie 2011, 9:23

WITAM. mam taki problem - chciałem dobudować komin ceramiczny jawara na ścianie zewnetrznej domu i nie wiem czy i jakie pozwolenie,projekt lub dokumenty potrzebuje by to zrobić??? PS. a i czy w razie samowolnej dobudowy jakie konsekwencje mogly by wynikac z tego i czy sa jakies kontrole tego??

samouk
Re: dobudowa komina

autor: samouk » 30 kwie 2011, 22:05

szydlik5 pisze:WITAM.
1. mam taki problem - chciałem dobudować komin ceramiczny jawara na ścianie zewnetrznej domu i nie wiem czy i jakie pozwolenie,projekt lub dokumenty potrzebuje by to zrobić???
2. PS. a i czy w razie samowolnej dobudowy jakie konsekwencje mogly by wynikac z tego i czy sa jakies kontrole tego??

Ad. 1 - każda zmiana elewacji wymaga pozwolenia na budowę
Ad. 2 - najbardziej prawdopodobna kontrola, to najbliższy sąsiad lub "życzliwy" przechodzień :twisted:

Pozdrawiam


Wróć do „Kominy, Systemy kominowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów