NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

kubamo
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2008, 10:47
NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

autor: kubamo » 11 wrz 2009, 9:36

CIEKAW JESTEM JAK SOBIE LOTOS PORADZI NA BĄDŹ CO BĄDŹ DOŚĆ WYMAGAJĄCYM RYNKU. CIEKAW JESTEM OPINII FORUMOWICZÓW.

arystokrata
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2009, 22:03
Lokalizacja: polska

autor: arystokrata » 14 wrz 2009, 22:13

tutaj troche informacji o nowym graczu na rynku pap


/http://www.jaslo4u.pl/nexler-nowoczesne-papy-z-jasla-juz-w-sprzedazy-newsy-jaslo-6615

pozdrawiam

uzytkownik80
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2009, 17:59

autor: uzytkownik80 » 15 wrz 2009, 18:26

Fajna ta nazwa "Nexler".
Zobaczymy jak się te papy przyjmą na rynku.

Z ulotek reklamowych wynika, że Lotos raczej postawił na papy zgrzewalne i z SBS.

arystokrata
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2009, 22:03
Lokalizacja: polska

autor: arystokrata » 16 wrz 2009, 6:55

dzisiaj maja ogłoszenie marki NEXLER w Katowicach w ich siedzibie w Altusie na ulicy francuskiej ma byc konferencja prasowa jak ktos ma blisko moze wpasc :D

miałem ostatnio okazje widziec próbki tych pap i powiem wam ze sa przyzwoite 8)
osiedlowy casanowa
ginekolog amator

kubamo
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2008, 10:47
Re: NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

autor: kubamo » 17 wrz 2009, 10:31

Tak Lotos produkuje tylko sbs i oksydy zgrzewalne bez tradycyjnych.

arystokrata
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2009, 22:03
Lokalizacja: polska
Re: NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

autor: arystokrata » 17 wrz 2009, 18:05

tutaj macie linka z oficjalnego otwarcia marki NEXLER na konferencji prasowej
jaka sie odbyła w Katowicach dnia 16.09.2009r

inzynieria.com/wiadomosci.aid,16136,pid,41,Papy_NEXLER_Lotosu_Asfalt_juz_w_sprzedazy.html


zapowiada sie mocny i sensowny gracz na rynku pap
oferujacy solidna jakość w bardzo dobrej cenie
dodatkowo maja produkować papy drogowe co uzupełni ich oferte

Przemek
Re: NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

autor: Przemek » 22 wrz 2009, 8:25

mocnym graczem na rynku jest ICOPAL

kubamo
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2008, 10:47
Re: NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

autor: kubamo » 22 wrz 2009, 8:54

Icopal jest najmocniejszy, ale nie jedyny. Myślę, że przed Lotosem jeszcze długa droga. Ale Werner, Lemar, czy Izobud mogą czuć się zagrożeni. Lotos to jednak marka rozpoznawalna. Zobaczymy jak będzie z obsługą, logistyką ewentualnymi reklamacjami. Ciekaw jestem cen ich pap. Aczkolwiek nie spodziewam się najniższych, bo pewnie nie będą chcieli być kojarzeni jako najtańszy szajs. A jakość sprawdzi się szybko na kilku pierwszych dachach. Ciekaw tez jestem jakich mają handlowców. Świeżaki czy z konkurencji.

dekarz1959
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2009, 14:39
Re: NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

autor: dekarz1959 » 28 wrz 2009, 9:15

Miejsce dla nowego gracza z pewnością się znajdzie. Owszem, jak napisał mój poprzednik Izobud, Werner czy Lemar moga czuć się zagrożeni, ale i Icopal nie powinien lekceważyć nowego gracza. Muszę w tym momencie wyrazić uznanie dla firm które wymieniłem powyżej, bo bez wątpienia najpoważniejsi gracze w tej chwili w Polsce i wiele lat ciężkiej pracy włożyli w pozycję jaką mają w tym momencie. Ja robię dachy na papach chyba od zawsze i śmiało mogę powiedzieć, że mają dobre produkty w dobrych cenach i co najważniejsze- w jakiejkolwiek części kraju mie pracowałem nie miałem problemów z dostępnością tych produków (zwłaszcza Icopal czy Izobud którzy dystrybutorów mają wszędzie) a to bardzo ważne, że nawet jak Ci w Suwałkach, Jeleniej Górze czy Przemyślu zabraknie 5 rolek papy zawsze możesz dokupić u lokalnego dystrybutora).
W ciągu ostatnich kilku lat próbowało kilku nowych wejść w rynek (m.in. Swisspor, Technonicol) ale jak widać z marnym efektem. Owszem - produkt był przyzwoitej jakości (zwłaszcza Technonicol) niemniej jednak na sukces rynkowy to nie wystarcza.
No cóż - życzę powodzenia nowemu graczowi.
Dekarz1959

Przemek
Re: NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

autor: Przemek » 28 wrz 2009, 12:08

napewno sie znajdzie co nie zmiania faktu że nie można o nim pisac że jst super bo to akurat sie okaże

dekarz1959
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2009, 14:39
Re: NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

autor: dekarz1959 » 28 wrz 2009, 13:33

...no tak.
Na odważne opinie o produkcie, jakości i całokształcie lepiej poczekać z 2-3 lata.
Próbki, jakie widziałem nie zrobiły na mnie wrażenia - takie jak wszystkich (ani lepsze ani gorsze). Produktu raczej na własnych robotach nie będę testował, bo już kiedyś testowałem nowości i nie wyszedłem na tym dobrze. Poczekam na opinie innych (nieanonimowych) i kiedyś może spróbuję.
Narazie pozostaję przy sprawdzonych produktach.

kubamo
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2008, 10:47
Re: NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

autor: kubamo » 28 wrz 2009, 14:28

Ja jednak nie spodziewam się jakiegoś mocnego uderzenia z ich strony w tym roku. A znacie może już jakieś orientacyjne ceny ich produktów.

dek_bud
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:27
Re: NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

autor: dek_bud » 22 paź 2009, 8:27

Proponuję otworzyć teczkę z cennikami i zerknąć jak Pan nie pamieta Panie Jakubie, ale ceny z którymi się jeździ powinno sie znać na pamięć.
Jak zwykle brak obiektywizmu na forum.
Pan Kuba Mo.. powinien teraz rozpisywać się, że oto położył tę papę na bardzo dużym dachu i jest super i jakość itd. itd.

kubamo
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2008, 10:47
Re: NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

autor: kubamo » 30 paź 2009, 22:19

Ale jak Pan Dek-bud zauważył bądź nie nawet słowem nie zająknąłem się na temat jakości pap Nexler. A Szanowny Pan z jakiej firmy, że taki obiektywny(?) i oburzony. I nie życzę sobie osobistych wycieczek. Jeżeli ma Pan uwagi odnośnie czegokolwiek co jest zawarte w temacie tej dyskusji to proszę bardzo. Nie bardzo rozumiem zarzutów odnośnie braku obiektywizmu bo nikt w żaden sposób nie zachwala tego produkty tylko wymienia swoje uwagi na temat ewentualnych szans nowego gracza na rynku. Trzeba czytać tekst ze zrozumieniem.
Pozdrawiam Jakub, Kuba Mo.

MistrzJan
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 968
Rejestracja: 05 mar 2009, 10:20
Lokalizacja: Brwinów Milanówek 506391113
Re: NEXLER - NOWE PAPY, KTÓRE PRODUKUJE LOTOS. CO MYSLICIE

autor: MistrzJan » 31 paź 2009, 8:14

Jeśli papa będzie w bardzo atrakcyjnej cenie to wykoszą wszystkich.Nie zawsze tanie to szajs. Pozdrawiam Jan
Po mnie nie ma poprawek!!!!


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 12 gości

Gotowe projekty domów

cron