ściany w kuchni

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

AGATA1974
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 28 mar 2009, 14:05

autor: AGATA1974 » 24 lip 2009, 15:53

Dylot-już dawno odpuściłam.W pokoju mam pięknie pomalowane ściany przez synka,parę dziur do zagipsowania-dzisiaj woził samochodzikiem ziemie z doniczek-nie będę się rozpisywać jakie ma inne pomysły.
Chodzi mi tylko o kuchnie ze względu na to że mebli nie będzie się dało przesunąć do ewentualnego malowania-lepiej przecież na przykład umyć ściany niż paprać się z malowaniem,co w kuchni było by najczęstszą robotą.W przylegającej do kuchni jadalni i salonie będzie malowane-więc się tego nie boję-ale tam wyposażenie będzie ograniczone do minimum.
Moim zdaniem urlop można wykorzystać w bardziej przyjemny sposób.

fly
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2009, 13:25
Lokalizacja: KrK-OSL

autor: fly » 05 wrz 2009, 14:48

Witam, po lekturze tego tematu stwierdzam iż są trzy wyjścia, a mianowicie:
1. Zabicie dzieci (z wielu powodów należy odrzucić ten pomysł natychmiast)
2. Faszerowanie dzieci od rana do wieczora środkami uspokajającymi grozi nam iż doczekamy się potomków lekomanów(też nie do przyjęcia).
3.wykonanie remontu kuchni zgodnie z naszymi marzeniami, a następnie przeczekanie okresu prac ziemnych,burzliwej twórczości malarskiej czy pisarskiej naszych pociech. Pracuje od 5 lat za granicą w Norwegii w dość dużej firmie remontowo budowlanej. Jednym z moich kolegów w pracy jest stolarz z Danii imieniem Per. Opowiedział mi kiedyś zabawną historyjkę z czasów gdy dorastał jego syn. Pewnego dnia 4 letni Lars, tak mia na imie ten dzieciak, a w chwili obecnej 15 letni chłopak posiadł sztukę pisania, dokładnie potrafił napisać 4 litery L A R S i miał nawet świadomość że oznaczają jego imię. Postanowił więc pochwalić się swemu tacie, a także przybyłym tego dnia znajomym i polcem na zakurzonym samochodzie (wtedy mowiuteńkim Nissanie) napisał swe imię, poczym zaciągną tatę do tegoż samochodu by pochwalić się. Wszyscy pochwalili małego Lars'a, no i oczywiście trudna była do opisania duma Per'a, pochwalił zatem syna i starł ręką napis z auta, następnie wszyścy udali śię do domu. Malec jednak zawiedziony nietrwałością swego dzieła, postanowił napis wykonać solidnie i wyryłtym razem swe imię na masce kamieniem, o czym nie omieszkał pochwalić się tacie. Towarzystwo dorosłych było wzburzone, zachęcano Per'a do rękoczynów. Zapytałem go jak zareagował, powiedział mi że tylko wytłumaczył malcowi że mie wolno niszczyć w ten sposób samochodu, z jednym z znajomych bardzo się pokłócił, bo jeżeli komukolwiek należałoby się lanie to jemu samemu iż nie upilnował malca. Per powiedział też że w głębi serca był dumny z malca (skoro polcem za słabo to kamień), samochód ma do tej pory.
No i wracając do tematu, dzieciaki szybko wyrosną z twórczości ściennych, natomiast kuchnia to taki warsztat gdzie coś pryśnie lub chlapnie, więc ja na twoim miejscu, wykończyłbym ściany powłoką malarską i nie przejmował się.
Czyli gładz gipsowa, na to okładzina ścienna z włukna szklanego, i trzykrotne malowanie. jako materiały polecam producenta FLUGGER[/url], lub BECKER[/url]-a. Wykonanie gładzi zalecam teraz ze wzgłędu na duże zapylenie przy szlifowaniu.
W razie pytań pisz.

pozdr


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości

Gotowe projekty domów