Spectrum ? Nieruchomość w Chorwacji

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Mariusz Wasilewski
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2008, 11:36
Lokalizacja: Cała Polska
Spectrum ? Nieruchomość w Chorwacji

autor: Mariusz Wasilewski » 09 wrz 2008, 11:38

Witam
Rozglądałem się w sieci po biurach developerskich za kupnem nieruchomości za granicą i natknąłem się na taką stronę apartments-rogoznica.eu/pl/ dodam, że bardzo urokliwą stronę.
Zapoznałem się z zamieszczoną ofertą i muszę powiedzieć, że trafiła ona do mnie dość skutecznie, a widoki na zdjęciach jakie ujrzałem - mówiąc wprost - zapierają dech i rozpalają wyobraźnię (dodam, że jak to mawiają ciekawość nie zna granic :) więc musiałem dokładniej sam zweryfikować m.in. w google widok nabrzeża Chorwacji rejonu Rogoznicy i stwierdzam, że tak takie skalne-kamienne nabrzeża, plaże, kurorty, wodospady, przystanie są blisko Nas

Dobrze tak więc by nie stracić zdrowego rozsądku chciałbym poprosić Was użytkownicy wszakże na pewno są wśród Was osoby, które dokonały już takiego zakupu nie koniecznie w Chorwacji ale w innych rejonach Europy i wiedzą na co trzeba zwrócić uwagę by nie popełnić jakiegoś błędu przy zakupie apartamentu, dlatego też chciałbym poznać ich doświadczenie, opinie, rady itd
Tak samo ważne i pomocne będą dla mnie opinie osób, które podróżują po tym rejonie Chorwacji w trakcie wakacji i mogą podzielić się ze mną( i nie tylko) swoimi wrażeniami z pobytu w Chorwacji.
A jeśli także mój temat „pomocy” znajdzie uznanie wśród firm z branży budowlanej to chciałbym dowiedzieć się od nich czegoś na temat inwestycji w tym rejonie Europy iw wszystkiego co mogłoby mi pomóc podjąć decyzję o zainwestowaniu.

Wiem, że postawiłem dużo pytań ale proszę mnie zrozumieć wydać pieniądze jest łatwo, a ja chciałbym je zainwestować dobrze. Wiem, że Chorwacja i jej gospodarka szybko się rozwija, powstaje nowa infrastruktura, także turystyka jest stawiana jako jeden z priorytetów budżetowych, a sama baza turystyczna wygląda bardzo dobrze .
Dlatego stawiam tak dużo pytań, pytań, które mają mi pomóc podjąć decyzję o inwestycji w apartament tym rejonie Chorwacji zanim zgłoszę się do developera.

Podaję raz jeszcze stronę do obejrzenia wspomnianych apartamentów apartments-rogoznica.eu/pl/ bo rozpisałem się i można zapomnieć o czym piszę J

Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi, które pokierują moją decyzją.

szklanka
Aktywny
Aktywny
Posty: 195
Rejestracja: 23 sie 2008, 20:07

autor: szklanka » 13 wrz 2008, 14:02

Oferta nie jest zbytnio ciekawa.

i-wan
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2009, 16:38

autor: i-wan » 28 mar 2009, 16:45

Nie wiem o tej ofercie, ale seesroatia.com/pl]Chorwacja jest pięknym krajem i jestem pewien, że znajdziesz to, czego szukasz.

ula 1
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 lut 2009, 21:23
Lokalizacja: Katowice

autor: ula 1 » 29 mar 2009, 19:12

Witam ponownie! Widzę ,że na tym forum panuje bardzo wysoki poziom.
Już wszystkich obrzuciliście błotem ?
Jak czujecie się ? Złapaliście kogoś na oszustwie?,przekręcie?
W takim razie poproszę o trochę konkretów?
Widzicie ,jak łatwo kogoś pomówić?
Zawsze należy sprawdzić i wysłuchać obie strony, a nie jedną,jakiegoś cieniasa, frustrata,który na forum chce odreagować się!!!
Żenua!!!
ula 1

Przemek

autor: Przemek » 29 mar 2009, 21:12

kto kogo obrzuca błotem ?

fux
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2007, 14:14
Lokalizacja: Dolny Śląsk

autor: fux » 01 sie 2009, 7:37

Ceny nieruchomości w cro są zbliżone do tych, z którymi mamy do czynienia w większych miastach w Polsce i nie są one niskie.
Obecne prawo dopuszcza zakup w Cro przez obcokrajowca mieszkania. Zakup nieruchomości gruntowej jest problemem.
Zadaj sobie pytanie, czy chcesz tam bywać raz-dwa w roku na 2-3 tygodnie, czy chcesz tam zamieszkać?
Wynajem przyzwoitego mieszkania z widokami na Jadran to w sezonie wakacyjnym wydatek od 25-150 euro/dzień w zależności od lokalizacji.
Mowa o mieszkaniu 2 pokojowym w pełni wyposażonym.
Pytanie kolejne. Czy w takim mieszkaniu siedzisz cały dzien, czy zwiedzasz, pracujesz (uzyskanie zgody na pracę jest trudne), opalasz się.
Jeżeli więcej odpowiedzi jest skupionych wokoł lenistwa i nicnierobienia, to sugeruję wynajem w rożnych miejscach...
Gdyby co, to pytaj.

Javier
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 11 maja 2015, 13:04
Lokalizacja: Żyrardów
Kontaktowanie:
Re: Spectrum ? Nieruchomość w Chorwacji

autor: Javier » 18 wrz 2015, 14:39

A obecnie które biuro polecacie do zakupu nieruchomości zagranicą? Może to Greg-nieruchomosci.pl ? Widziałem, że mają sporą ofertę do wyboru. Czy można jeszcze dodatkowo zarobić na wynajmie? Fajnie gdyby wypowiedział się ktoś, kto ma większe doświadczenie w tej tematyce.

Andrzej_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 18 lis 2015, 13:52
Re: Spectrum ? Nieruchomość w Chorwacji

autor: Andrzej_k » 07 mar 2016, 12:09

Tak, korzystałem z usług Greg-nieruchomości, bardzo dobra agencja. Znalazła dla mnie odpowiednią nieruchomość, pomogła załatwić wszelkie formalności związane z zakupem nieruchomości w Chorwacji :)

Grzesiak
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:06
Re: Spectrum ? Nieruchomość w Chorwacji

autor: Grzesiak » 21 mar 2016, 8:23

Nie korzystałem nigdy z biura Spectrum, ale moja siostra kupiła niedawno mieszkanie w okolicach Krk za pośrednictwem biura Greg-nieruchomości. Jest bardzo zadowolona, wszelkie formalności pomogli załatwić jej pracownicy agencji, a ona nie musiała się niczego bać :)

Mirkaa9
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 22 wrz 2015, 12:12
Re: Spectrum ? Nieruchomość w Chorwacji

autor: Mirkaa9 » 25 paź 2016, 13:34

Wow, przyznam szczerze, nie pierwszy raz napotykam na pozytywne informacje o Greg-nieruchomości, bo sporo informacji o Chorwacji szukam na co dzień w necie. Muszę sprawdzić, co mają teraz do zaoferowania.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów