kafelki łazienka ;(

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dorotka-p
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2008, 21:43
Lokalizacja: Szczecin
kafelki łazienka ;(

autor: dorotka-p » 02 lip 2009, 20:30

Witam, mam pytanie dotyczące ułożenia kafli... "fachowiec" położył mi 2 całe kafle i dociął centymetrowy pasek... Stwierdził, że tak wyszło z wymiaru, co prawda na drugiej ścianie też powinno tak wyjść, ale przyciął jednak kafle po obu stronach... i jeszcze wnęka nad wanną... Wnęka jest w kształcie L czyli na dwóch ścianach. Wpadł na pomysł, żeby fuga przebiegała równo na ścianie i we wnęce, ale co za tym idzie, skoro wnęka jest głębsza, na samym łączeniu obu ścian jest docięty kawałek ok 5cm... Wygląda to tragicznie. Czy to jest dobrze wykonana praca? Proszę o opinie na ten temat...

kielo
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 727
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:34
Lokalizacja: małopolska-Podhale

autor: kielo » 02 lip 2009, 20:43

A może jakaś fotka to byśmy zobaczyli jak to wygląda

dorotka-p
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2008, 21:43
Lokalizacja: Szczecin

autor: dorotka-p » 02 lip 2009, 20:48

kielo pisze:A może jakaś fotka to byśmy zobaczyli jak to wygląda


Tak mam, tyle ze dziecko robiło i tak troche za blisko. Gdzie wysłać? Czy jakoś wkleic moge?

roman baran
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 mar 2009, 21:49
Lokalizacja: rzeszów

autor: roman baran » 02 lip 2009, 21:20

no rzeczywiście takie paski to za ładnie nie wyglądają ja zawsze zaczynam od środka ścian wtedy skrajne płytki mają taki sam wymiar i jest on zawsze większy od pół płytki nigdy nie ma prawa wyjść mniejszy jak pół płytki nie zależnie od wielkości płytek i długości ścian tak wynika z matematyki ale wtedy więcej płytek się marnuje może pan glazurnik miał za mało płytek

dorotka-p
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2008, 21:43
Lokalizacja: Szczecin

autor: dorotka-p » 02 lip 2009, 21:24

No niekoniecznie właśnie, zostało mu z 5 metrów... Rozumiem że to chyba jego błąd? ja jako laik nie wpadłam na to, żeby dyktować "profesjonaliście" układanie kafli :( chyba trzeba skuć i przesunąć?

Liber
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 351
Rejestracja: 20 kwie 2009, 14:03
Lokalizacja: CHEŁM

autor: Liber » 03 lip 2009, 17:46

dorotka-p pisze:No niekoniecznie właśnie, zostało mu z 5 metrów... Rozumiem że to chyba jego błąd? ja jako laik nie wpadłam na to, żeby dyktować "profesjonaliście" układanie kafli :( chyba trzeba skuć i przesunąć?


To jakiś niezły "GLAAAAAZUUUURNIIIIIIIK". Może to "profesjonalista" od noszenia w magazynie glazury! Zwalił Ci robotę i to wszystko!
LIBER

ewerisphu
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 04 lip 2009, 23:54
Lokalizacja: opolskie

autor: ewerisphu » 05 lip 2009, 0:42

roman baran pisze:no rzeczywiście takie paski to za ładnie nie wyglądają ja zawsze zaczynam od środka ścian wtedy skrajne płytki mają taki sam wymiar i jest on zawsze większy od pół płytki nigdy nie ma prawa wyjść mniejszy jak pół płytki nie zależnie od wielkości płytek i długości ścian tak wynika z matematyki ale wtedy więcej płytek się marnuje może pan glazurnik miał za mało płytek

Panie Romanie ja myslę że on tak się rozpędził że nie umiał się zatrzymać, przyznaję Panu 100% rację i miło pocztać opinię fachowca. Niestety jak chcemy dobrego fachowca no należy zapłacić więcej i jeszcze go zamówić miesiąc wcześniej, ale naprawdę wato,nawet tania płytaka dobrze położona wygląda lepiej niż droga a zdup...
Czy sprzedawca powinien kłamać ?

Przemek

autor: Przemek » 05 lip 2009, 10:51

z prawej strony w górze strony masz DODAJ ZDJECIE


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości

Gotowe projekty domów