czy wystarczy

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

grzeesiek88
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2009, 15:38
czy wystarczy

autor: grzeesiek88 » 19 cze 2009, 15:47

witam wszystkich użytkowników!
Chcę a raczej muszę budować dom. Ma to być domek jednorodzinny z użytkowym poddaszem i częściowo podpiwniczony, prawdopodobnie wg projektu o nazwie Krab-3. Chciałbym żeby był on budowany przez firmę budowlaną, bo muszę sie trochę spieszyć. Będzie to na terenie Podkarpacia. No i tu podstawowe pytanie: jak sądzicie czy za 300 000 zł jest to obecnie możliwe? W koszty nie wchodzi kupno działki bo tę już mam.

Przemek

autor: Przemek » 22 cze 2009, 8:26

powinno sie udac
a masz jakieś rezerwy gdyby trzeba było dołożyć ?

grzeesiek88
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2009, 15:38

autor: grzeesiek88 » 22 cze 2009, 18:44

no myślę że kilkanaście tysięcy by się znalazło jak narazie się orientuję bo wkrótce mam podpisywać umowę z GDDKiA w sprawie wysiedlenia pod autostradę no i zaproponowali mi 330000 zł odszkodowania i rozważam możliwości tzn czy się na tą wycenę zgodzić czy nie

pkuwim
2 - ostrzeżenia!
Posty: 9
Rejestracja: 07 kwie 2009, 7:51
Lokalizacja: lubelskie

autor: pkuwim » 24 cze 2009, 16:11

Witam , mogę wykonać profesjonalny kosztorys budynku , zapraszam na PW


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów