Uprawnienia budowlane

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Defin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2009, 15:12
Uprawnienia budowlane

autor: Defin » 20 cze 2009, 15:18

Cze jestem tu nowy czytałem posty o uprawnieniach ale mam inne pytanie. A mianowicie jestem po technikum i wiem że już nie można po wykształceniu średnim zrobic uprawnienia. Pracuje w wodociągach i mam jść na studia by te uprawnienia zrobić. Tylko że wydział unżynieri środowiska jest tylko politechnice a ja nie dam sobie tam rady. Więc wybrałem studia prywatne o kierunku geodezja. Czy po tym kierunku będę mógł zrobić uprawnienia. Jeśli tak to jakie?

fpz
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 681
Rejestracja: 22 sie 2007, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

autor: fpz » 20 cze 2009, 23:16

geodezyjne
Ale zakładać, że człowiek nie da sobie rady!! Chłopie, weź się w garść, trochę wiary we własne możliwość i kolegów z roku. Przemyśl to jeszcze raz.


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów