przyłace elektryczne ile

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

gosc
przyłace elektryczne ile

autor: gosc » 20 lut 2006, 12:45

witam wszystkim mam pytanie jaki jest w tej chwili koszt przyłacza elektrycznego na działke rolna z przeznaczeniem czesciowym pod zabudowe komu płace za takie przyłacza chodzi mi o doprowadzenie pradu na działke czy pozostałe prace po za skrzynka moge wykonac sam doszły mnie słuchy ze cos sie zmieniło na ten temat w przepisach ewentualnie moze ktos wie gdzie znalezdzv takie informacje

ROSS8
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2006, 12:27

autor: ROSS8 » 24 lut 2006, 15:54

WITAM.
Przedewszystkim to należy zgłosić się z wnioskiem do własnego Rejonu Energetycznego i złożyc wniosek o przyłączenie do sieci energetycznej, podać zapotrzebowanie na moc w kW. tzn. np 10kW lub 15 kW, w zależności od tego ile Pan potrzebuje. Wówczas zapłaci się odpowiednio za każdy 1kilowat. (około 100 zł.w zależności czy chce pon przyłącze kablowe czy napowietrzne lub co panu zaproponują).Sama budowa to już jest w gestii Rejonu Energetycznego. Poza "granicą własności" (określają wydane warunki przyłączenia do sieci) może pan to wykonać sam, ale potrzebny będzie odbiór techniczny, więc proponuję poszukać elektryka z uprawnieniami. Proszę odwiedzić to forum w zakładce "INSTALACJE ELEKTRYCZNE"
POZDRAWIAM


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów