popękane ściany i fundament

Fundament może być wykonany z różnych materiałów, a jego poprawne wykonanie jest podstawą budowy domu. Jeżeli jeszcze nie wiesz jakiego materiału użyć do budowy swojego domu to w tym dziale z pewnością poznasz zalety i wady różnych materiałów i rodzajów fundamentów.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

wojtek s
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2009, 13:48
popękane ściany i fundament

autor: wojtek s » 01 maja 2009, 14:09

witam mam pytanie: kupiłem dom parterowy z poddaszem stary z 1950 roku i po rozebraniu drewnianej podłogi zobaczyłem że pęknięcia które były na ścianach przechodzą w niektórych miejscach na fundament jak można wzmocnić fundament przed zalaniem nowej podłogi, pozdrawiam

GipsKarton
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 750
Rejestracja: 21 lut 2009, 18:22
Lokalizacja: Szczecin

autor: GipsKarton » 02 maja 2009, 19:49

o widac kolega kupil nieruchomosc i juz zaczyna przerabiac ja na pieczarkarnie :)

New Art
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 08 mar 2009, 11:07
Lokalizacja: Września
Re

autor: New Art » 03 maja 2009, 18:33

Witaj.
Polecam zapoznać się z ofertami firm które w swojej ofercie mają produkty do naprawy betonu.
Szkoda że nie załączyłeś żadnych zdjęć jednakże jeśli pęknięcia nie są za duże polecam zastosować środek Sperrmortel Firmy Koester.

Pozdrawiam
Kamil

MTW
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1738
Rejestracja: 12 gru 2008, 21:47
Lokalizacja: Orle
Kontaktowanie:

autor: MTW » 05 maja 2009, 6:21

zdjęcia z całą pewnością pozwoliłyby na nadanie odpowiedniego kierunku w działaniach , z doświadczenia wiem że krokiem 1 jest inspektor konstruktor tak na wszelki wypadek .


Wróć do „Fundamenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

Gotowe projekty domów